Ripple (XRP) Fiyat Tahmini: XRP Değeri Yükselme İçin Hazırlık Yapıyor

Ripple (XRP)

Geçtiğimiz gün 0,50 doların üzerine çıkan Ripple (XRP) 0,477 dolarda dirence karşı gelemedi. Bir süredir %50 ve %38,2 düzeltmeleri arasında yatay hareket ediyor. 0,46 ve 0,471 dolarları arsındaki salınımı varlığı bir konsolide etkinin içine soktu. 0,449 dolar seviyelerine kadar düşen varlık için bir süre daha bu aralık etkisini gösterecektir.

Yükselişini yatay harekete çevirmesi B. Bantlarında düşüş volatilite ile birlikte daralmaya doğru gidiyor. Dolayısıyla varlık bir süre daha bu konsolide durumla ilerleyebilir. aynı zamanda MACD sinyallerinde bir ayrım söz konusudur. Bu durum bir süre daha artış beklenmediğini destekliyor.

Kaynak: Tradingview

Stokastik RSI verileri aşırı satım noktasında yer almıyor. Ayrıca Varlığın bir yükseliş hareketinde destek görmesi için önemli bir durumdur. Yükselme sinyallerinin tekrar hareketlenmesi için 0,477 direncinin kırılmasıyla gündeme gelecektir. Ek olarak Sonraki seviyelerde 0,493 dolar ve 0,50 direnç seviyelerine dikkat etmek gerekecektir.

Son olarak Düşüş sinyalleri 0,448 dolar %23,6 fib seviyesinin altına düşmesiyle gelecektir. Varlık bu durumda yükselme ihtimalini kaybedecektir.

XRP şu an 0,47 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.