Ripple (XRP) Fiyat Güncellemesi!

Bitcoin, 50.000 dolar’ın üzerine çıktıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru başka bir ralli başlattı. Önde gelen kripto para biriminin piyasa değeri, 1 trilyon dolar’a doğru devasa bir sıçrama yapıyor. Şu anda BTC, 982 milyar dolar’lık bir piyasa değerine sahip. Şaşırtıcı bir şekilde, Binance Coin (BNB), son 24 saatte %42 oranında artış yaşayarak ilk üçe girdi. BNB, 40 milyar dolar’lık piyasa değeri ile şu anda üçüncü en büyük kripto para birimi.

Bunların yanında 7. sıradaki XRP 50 SMA’yı geçtikten sonra 0.57 dolar’dan işlem görüyor. Artan yönde, bir miktar direnç 0.6 dolar’da bekleniyor, ancak 0.65 dolar’ın 0.75 dolar’a (yıllık en yüksek seviye) geri dönüş için önemli bir seviye olacağı düşünülüyor.

MACD, yükseliş eğilimini doğrulamak için bir yükseliş sinyali vurguluyor ve orta çizginin üzerinden geçiyor. Öte yandan, yükseliş trendinin bozulmadan kalmasını sağlamak için 50 SMA’nın üzerindeki destek savunulmalıdır.

Kısa vadede XRP, Ripple ve SEC arasında devam eden bir davaya dahil olmasına rağmen, daha fazla kazanç elde edebilir. Bununla birlikte, 0.55 – 0.56 dolar bölgesi, bir talep bölgesi olarak hizmet etmelidir. Bu seviyenin altındaki bir düşüş, grafiklerin altında bir hareket olduğunu gösterecektir.

Özetle yükseliş dalgası görülürken, 0.57 – 0.58 dolar’lık bölgede bazı alıcıların devreye girmesi durumunda başka satın alma fırsatları ortaya çıkacaktır. Fiyatın yanı sıra işlem hacmi de düşmeye başlarsa, fiyatta 0.53 dolar’a doğru bir yeniden ziyaret olabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.