Ripple (XRP) CTO’su Yatırım Gerçekleştirdiği 11 Altcoin Hakkında Ayrıntılı Konuştu!

0
534

San Francisco merkezli Blockchain şirketi olan Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu (CTO) olan David Schwartz, yatırım gerçekleştirdiği Altcoin’ler hakkında ayrıntılı bilgi verdi. XRP Ledger’ın özgün mimarlarından biri olan Ripple teknoloji sorumlusu David Schwartz, en az 555.000 dolar seviyesinde olan 1.000.000 XRP’sinin olduğunu dile getiriyor.

Ripple CTO’su Hangi 11 Altcoin’e Yatırım Yaptı?

David Schwartz kendisinde var olan XRP’nin sayısını tamamı ile açıklamak istemedi fakat 1 milyondan fazla ve 10 milyondan az bir şekilde olduğunu dile getirdi. Schwartz, bu sene oluşturduğu kripto belgeleriyle konu hakkındaki birçok soruya cevap getirmiş oldu. Geçmiş günlerde Ripple CTO’su;

 1. TIX
 2. DICE
 3. FLASH
 4. VEZT
 5. AMP
 6. SIG
 7. BEE
 8. KIND
 9. PRYZE
 10. KUDOS
 11. NRN

ismindeki, yüksek seviyede düşüş gerçekleştiren 11 adet Altcoin’in alım satımını yaparak toplamda 300.000 dolar kayıp yaşadığını belirtti.

Seneler önce David Schwartz, 40.000 Ethereum’u bir token’a 1.00 dolar gelecek şekilde, Bitcoin’i 750 dolardan ve XRP’yi 0,10 dolardan satma işlemi gerçekleştirdiğini duyurmuştu. Ünlü teknoloji sorumlusuna göre, gerçekleştirilen bu satışlar oluşturduğu belgelerdeki tehlikeyi yok etmek ve kripto sepetinde çokça yumurta bulunmasını engellemek için gösterdiği çabanın bir bölümü olmaktaydı. David Schwartz, var olan kripto varlıklarından bahsederek; geçmişteki kadar fazla türe sahip olmadıklarını dile getiriyor. Bu durumda ise David Schwartz’ın kripto kategorisindeki yatırımlarının çoğunun dört kripto para içinde bulunduğunu söyleyebiliriz. Teknoloji sorumlusu David Schwartz ise konuya dair şu cümleleri kullanıyor:

“XRP ve Bitcoin’in yanı sıra az miktarlarda BAT ve Ethereum’a ve çok az miktarda da diğerlerine sahibim.”

Ripple’da Son Durumlar Nedir?

Ripple bu yazının yazıldığı süreçte %10 oranında yükseliş ile 0,60 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Ünlü Altcoin’in şu an ise 27,5 milyar dolarlık bir piyasa değeri bulunmakta. Son olarak Ripple yazı yazıldığı sırada piyasa değeri ile 16,9 milyar dolarlık 24 saatlik işlem hacminin işleyişini kontrol ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın