Kasım 29, 2020

Ripple (XRP) CTO’su Yatırım Gerçekleştirdiği 11 Altcoin Hakkında Ayrıntılı Konuştu!

San Francisco merkezli Blockchain şirketi olan Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu (CTO) olan David Schwartz, yatırım gerçekleştirdiği Altcoin’ler hakkında ayrıntılı bilgi verdi. XRP Ledger’ın özgün mimarlarından biri olan Ripple teknoloji sorumlusu David Schwartz, en az 555.000 dolar seviyesinde olan 1.000.000 XRP’sinin olduğunu dile getiriyor.

Ripple CTO’su Hangi 11 Altcoin’e Yatırım Yaptı?

David Schwartz kendisinde var olan XRP’nin sayısını tamamı ile açıklamak istemedi fakat 1 milyondan fazla ve 10 milyondan az bir şekilde olduğunu dile getirdi. Schwartz, bu sene oluşturduğu kripto belgeleriyle konu hakkındaki birçok soruya cevap getirmiş oldu. Geçmiş günlerde Ripple CTO’su;

 1. TIX
 2. DICE
 3. FLASH
 4. VEZT
 5. AMP
 6. SIG
 7. BEE
 8. KIND
 9. PRYZE
 10. KUDOS
 11. NRN

ismindeki, yüksek seviyede düşüş gerçekleştiren 11 adet Altcoin’in alım satımını yaparak toplamda 300.000 dolar kayıp yaşadığını belirtti.

Seneler önce David Schwartz, 40.000 Ethereum’u bir token’a 1.00 dolar gelecek şekilde, Bitcoin’i 750 dolardan ve XRP’yi 0,10 dolardan satma işlemi gerçekleştirdiğini duyurmuştu. Ünlü teknoloji sorumlusuna göre, gerçekleştirilen bu satışlar oluşturduğu belgelerdeki tehlikeyi yok etmek ve kripto sepetinde çokça yumurta bulunmasını engellemek için gösterdiği çabanın bir bölümü olmaktaydı. David Schwartz, var olan kripto varlıklarından bahsederek; geçmişteki kadar fazla türe sahip olmadıklarını dile getiriyor. Bu durumda ise David Schwartz’ın kripto kategorisindeki yatırımlarının çoğunun dört kripto para içinde bulunduğunu söyleyebiliriz. Teknoloji sorumlusu David Schwartz ise konuya dair şu cümleleri kullanıyor:

“XRP ve Bitcoin’in yanı sıra az miktarlarda BAT ve Ethereum’a ve çok az miktarda da diğerlerine sahibim.”

Ripple’da Son Durumlar Nedir?

Ripple bu yazının yazıldığı süreçte %10 oranında yükseliş ile 0,60 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Ünlü Altcoin’in şu an ise 27,5 milyar dolarlık bir piyasa değeri bulunmakta. Son olarak Ripple yazı yazıldığı sırada piyasa değeri ile 16,9 milyar dolarlık 24 saatlik işlem hacminin işleyişini kontrol ediyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?