Eylül 22, 2023

Ripple Sahiplerinin Avukatı ‘Büyük Duyurusu’ Hakkında 3 İpucu Verdi: “Topluluk Bunları Beklemeli!”


Ripple sahiplerinin avukatı John Deaton, topluluğa yakında açıklamayı planladığı sözde büyük duyurudan ne beklemeleri gerektiği konusunda önemli bir ipucu verdi. Resmi X platformu hesabına geçen XRP savunucusu, arkadaşı olduğunu iddia ettiği Jungle Inc’in arayışına doğrudan bir yanıt olarak ipuçlarını paylaştı.

Deaton, bazı belgeler üzerinde sıkı bir şekilde çalıştığını göstermek için küçük bir masanın yanında diz çökmüş bir fotoğrafını yayınladı. Bu duruş, topluluğun yaklaşan duyurusunda ne beklemesi gerektiğine dair ilk ipucu olarak kabul ediliyor.

Koinfinans.com olarak bildiridğimiz üzere ayrıca, büyük haberlerde dikkat edilmesi gereken ikinci ipucu olarak XRPL’nin adını verdi. XRP sahiplerinin avukatının XRPL için hangi yasal planlara sahip olabileceği belirsizliğini korurken, olasılıklar XRP‘den ve daha geniş kripto topluluğundan beklentiyi daha da artırıyor.

En iyi kripto avukatı tarafından paylaşılan son ipucu, duyurunun 2015 yılında Ethereum protokolü tarafından yürütülen İlk Para Arzı (ICO) üzerine odaklanacağıdır. Tüm bu farklı parçalar arasındaki bağlantının ne olduğu belirsizliğini koruyor. Ancak duyuru, Deaton ve diğer birkaç kişinin Ripple Labs ve XRP’ye karşı uygulanan kısmi ve seçici düzenleyici eylemlerle ilgili iddialarının altını çizmeye hazırlanıyor.

Her Şeyin Çözülmesi Gerekiyor

Deaton’ın verdiği tek koşulun, duyurunun kamuoyu ile paylaşılabilmesi için her şeyin halledilmesi gerektiği olduğunu belirtmek gerekir. XRP topluluğu üzerinde büyük etkisi olan bir kişilik olarak Deaton ve duyurusu, devam eden yasal anlaşmazlık için son görünse bile sektörün SEC’in eylemlerini daha iyi anlamasına yardımcı olabilecek yeni bilgileri gün ışığına çıkarmaya hazırlanıyor.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?