Eylül 1, 2023

Ripple Milyarlık XRP Arzı Sunacak: Fiyat Risk Altında!


Önde gelen blok zinciri şirketi Ripple, aylık stratejisinin bir parçası olarak cüzdanında bulunan 1 milyar XRP token’ın daha kilidini açacak.

Bu işlemler, şirketin kripto piyasasında XRP likiditesini korumasına ve işletmelerin sınır ötesi işlemler sırasında altcoin’den yararlanmasına yardımcı olmasına olanak tanımakta. Ancak strateji, arzdaki artış nedeniyle fiyatta kısa süreli de olsa bir düşüşü tetikleyebilmektedir.

Whale Alert 1 Eylül’de dört işlemde bir milyar XRP’nin emanetten açıldığını bildirdi. İlk olarak 153 milyon dolar değerinde 300 milyon token’ın kilidi açıldı. Ardından 51 milyon dolar değerinde 100 milyon token’ın kilidi açıldı. Ayrıca, son iki işlemde 200 milyon ve 400 milyon token’ın kilidi Ripple tarafından açıldı ve bu işlemlerin toplam değeri 300 milyon doların üzerinde. Böylece, XRP hamlesi 500 milyon dolardan fazla bir değere ulaşmış oldu.

Whale Alert ayrıca bir balinanın 10 milyon dolardan fazla değere sahip 19,92 milyon XRP’yi kripto borsası Binance’e aktardığını tespit etti.

Bu arada, kripto topluluğu ABD SEC’e karşı zaferini kutlamaya hazırlanırken Ripple’dan başka bir mesaj bekliyordu. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, 29 Eylül’de New York’ta bir parti düzenleneceğini doğruladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?