Ripple, Jed McCaleb’e 266 Milyon XRP Gönderdi, McCaleb Hızla Satışa Sundu!

Whale Alert, Ripple’ın tek bir işlemle eski CTO’su Jed McCaleb’e şaşırtıcı miktarda XRP (266.305.310) aktardığını ve McCaleb’in bunu satmaya başladığını bildirdi. Bunun yanında Ripple, ortağı Nium aracılığıyla Tayland’a yeni bir ODL koridoru kuruyor. Detaylar haberimizde.

Popüler Whale Alert izleme hizmeti tarafından paylaşılan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO’su Jed McCaleb, Blockchain devi Ripple tarafından 266.305.310 XRP aldı. Bu göz alıcı miktar, yaklaşık 148.031.671 dolar değerinde.

Daha sonra Jed McCaleb, XRPL Monitor tarafından sağlanan verilere göre, bu miktarın neredeyse yüzde onunu (29.5 milyon XRP) “tacostand” cüzdanından bir kripto borsası aracılığıyla satışa çıkardı.

Buna ek olarak, XRPL Monitor, geçtiğimiz yirmi dört saat içinde Ripple kripto devi ve Lüksemburg’daki ODL koridoru Bitstamp borsasının, 150 milyon, 100 milyon ve 32 milyonluk yığınlar taşıyan üç işlemde toplam 282 milyon XRP’yi transfer ettiği ortaya koydu. Ripple, fonlarını dahili olarak aktardı ve Bitstamp, 100 milyon XRP token’ını, bir kripto borsası ve finansal kurumlar için bir saklama cüzdanı olarak çalışan BitGo platformuna gönderdi.

Son zamanlarda, eski Ripple CTO’su da benzer miktarda XRP’yi nakde çevirerek söz konusu operasyonları bu hafta neredeyse bir alışkanlığa dönüştürdü.

Ripple’dan Yeni ODL Koridoru

Ripple ve Nium (bir RippleNet üyesi) Tayland’dan Singapur’a bir ODL koridoru inşa etmek için 2C2P ödeme firması ile ortaklık kurdu. 2C2P, easy2send havale hizmetinin operasyon ölçeğini genişletmek ve Tayland’da faaliyet gösterirken Singapur’u buna eklemek için bu şirketlerle güçlerini birleştirdi. 2C2P’nin yeni ödeme koridorunun RippleNet üzerinde çalışacağını söyleniyor. Easy2send ise 2019’dan beri hizmet veriyor ve Tayland’dan Kamboçya ve Myanmar’a havale ve ödemelere destek sağlıyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.