Ripple İçin Büyük Gün!

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olan XRP yatırımcılarının beklediği yılın etkinliği bugün başladı.

Ripple için de yılın en önemli konferansı olan Swell 2019, Singapur’da gerçekleşiyor. İki gün sürecek olan bu konferansta Ripple ile ilgili önemli gelişmelerin duyurulması bekleniyor.

Etkinlik, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un XRP ve Ripple’ın ivme, odaklanma ve geleceği hakkındaki bir konuşması ile başladı. Brad Garlinghouse konuşmasında şu sözleri dile getirdi:

“XRP’nin likidite için nasıl kullanılabileceği konusunda çok fazla şüphecilik vardı. Ancak endüstri blockchain çevresinde kullanım alanları bulmaya devam ettikçe, XRP’yi sınır ötesi likidite için kullanan 20’den fazla müşterimiz oldu. Bu artan ivmeden faydalanıyoruz.”

Ek olarak Garlinghouse, 2019’un XRP’nin düşük fiyat performansına rağmen Ripple’ın en güçlü yılı olduğunu belirtti.

Garlinhouse’un ardından etkinlikte Hindistan Merkez Bankası eski başkanı ve IMF eski baş ekonomisti Dr. Raghuram Rajan ve ayrıca Moneygram’ın CEO’su Alexander Holmes gibi önemli isimler konuşma yapacak.

2017 yılında aynı etkinliğin 1.’si düzenlenirken, son gün XRP fiyatı yüzde 100’ün üzerinde bir artış göstererek 0,30 dolara yükseldi. Geçen yılda Swell beklentisiyle yüzde 214 artış yaşadı. Bu yılda buna benzer bir artış bekleniyor. Swell etkinliği süresince sizlere güncel bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?