Ripple HODLers’ı XRP’lerini Ne Zaman ve Hangi Seviyede Satacağını Duyurdu!

Ripple (XRP)’ın genellikle ‘’XRP Ordusu’’ şeklinde anılan en güçlü destekçileri, kripto paralarını ne zaman satmayı düşündüklerini duyuruyor. İşte Ripple yatırımcılarının sıkı bir şekilde takip etmesi ve izlemesi gereken kritik seviyeler.

XRP Ordusu, Kripto Paraları Hangi Seviyeden Satacak?

XRPArcade’den Leonidas Hadjiloizou, gerçekleştirdiği bir ankette; yatırımcılara XRP’lerini ne zaman nakde çevirmeyi düşündüklerini soruyor. Sonrasında ise onlara dört potansiyel çıkış noktası veriyor. Yayın sırasında ankete katılan 5.500’den fazla kişinin yanıtı ise Twitter üzerinden gönderdiği belirleniyor.

  • Yatırımcıların %5,5’i XRP’lerini 0,60 ila 1,00 ABD doları aralığında satışa sunacağını söylüyor. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre ise XRP şu anda yaklaşık 0,65 dolarlık fiyat üzerinden işlem görüyor.
  • Üçüncü en büyük kripto para 1 ile 4 dolarlık bölgeye ulaşırsa, yatırımcıların %11,2’si kripto paralarını satacaklarını dile getiriyor.
  • Yatırımcıların %20,1’i ise XRP’nin 4 ile 10 dolarlık bölgeye geçmesi durumunda kripto paralarını satacaklarını dile getiriyor.
  • Son olarak ise yatırımcıların %63,2’si XRP, 10 dolarlık seviyeyi geçerse kripto paralarını satacaklarını dile getiriyor.

Böylece 10 doların üzerinde oluşacak seviyelerin XRP’yi devasa bir piyasa değerine taşıyacağını görmüş oluyoruz.

Ripple (XRP), ATH’sinden %82 Oranında Düşüş Yaşadı!

XRP, geçen sene ve bu senenin büyük bir kısmını 0,17 dolar ila 0,30 dolar arasında geçirdi. Bitcoin ve Ethereum, popüler kripto para olan XRP’yi fiyat ve performans olarak geride bıraktı. XRP, şu andaki fiyatı 0,65 dolar ile 2020 senesinde %250 oranında yükseliş yaşamış oldu. Bitcoin bu yıl %163 oranında yükseldi. Ve Ethereum ise bu yıl %363 oranında yükseldi. XRP, 4 Ocak 2018 tarihinde gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 doları gördü. Sonrasında bu orandan %82 şeklinde düşüş yaşadı.

Bitcoin ise tüm zamanların en yük seviyesini yaşadıktan sonra %8 ve Ethereum da tüm zamanların en yüksek seviyesini yaşadıktan sonra %57 oranında düşüş yaşadı. Üçüncü en büyük kripto para birimi olan Ripple, yazım sırasında yüzde 2 oranında bir düşüşle 0,65 dolar üzerinden işlem görüyor. En büyük altcoin ise şu an 29,5 milyar dolarlık bir piyasaya seviyesine sahip olmaktadır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.