Mart 2, 2024

Ripple 500 Milyon XRP Token’ı Hareket Ettirdi Ancak Bir Problem Var!

Ripple, emanet hesaplarında yer alan 800 milyon XRP token’ı yeniden kilitledi. Şirket bu işlemleri üç aşamada gerçekleştirirken topluluğun dikkatini çekti.

İlk işlemde 100 milyon token kilitlenirken, ikinci işlemde 200 ve üçüncü işlemde 500 milyon token kilitlendi. İşlemler ise toplam değeri 475 milyon dolar civarında token’ları kapsıyordu.

Whale Alert’ten alınan verilere göre, Ripple’ın XRP emanet hizmeti için belirlediği aylık programı takip etmediği ortaya çıktı. Şirket genellikle her ayın ilk günü 1 milyar XRP’nin kilidini açıyor ve ardından 800 milyon XRP’yi emanet cüzdanlarına geri koyuyor.

Ripple Kalan Token’ları Kilitleyecek mi?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu token’ların kilidi üç aşamada açılır ve 500, 400 ve 100 milyon olacak şekilde gerçekleştirilir. Borsa ise 500, 200, 100 XRP token’ı yeniden emanet cüzdanında kilitler. Ancak 1 Mart 2024 tarihinde 500 milyon token’ın kilidi açıldı. Şirket daha sonra daha fazla token’ın kilidini açmayı denese de başarısız oldu.

Kalan token’ların kilidinin bu ay açıp açmayacağı belirsizliğini koruyor. Şirket Şubat ayında da 600 milyon XRP token’ın kilidini açarak şaşırtmıştı. Ancak 25 Şubat’ta kalan 400 milyon token’la ilgili hata çözüldü ve kilitler açıldı.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?