Ripple 265 Milyon Dolar Değerinde XRP Hibe Etti!

Ripple’ın XRP kullanımını artırmayı hedefleyen yatırım kolu Xpring, içerik yaratıcıları için mikro ödemeler platformu Coil’e 1 milyar XRP hibe etti. Coil’e yapılan bu yatırım, dünyanın en büyük üçüncü kripto parası XRP’nin kullanım alanını artırmayı planlanıyor.

Coil tarafından yapılan duyurulan hibe, yaklaşık olarak 265 milyon dolar değerinde. Bu para, Coil’in iş modelini geliştirmeye yardımcı olmak ve XRP kullanan kar amacı gütmeyen kurumlar, şirketler, geliştiriciler ve içerik yaratıcılarının dahil olduğu bir ekosistem inşa etmek için harcanacak.

Xpring başkan yardımcısı Ethan Beard, mevcut para kazanma modellerinin bitmek üzere olduğunu, Coil’in düşük maliyetli ve hızlı XRP işlemleriyle sunduğu alternatif para kazanma yönteminin içerik yaratıcıları üzerinde pozitif bir etki oluşturacağını dile getirdi.

Coil’in başında Ripple’ın eski teknoloji direktörü Stefan Thomas bulunmakta.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.