Mart 22, 2024

Rekt Capital’den Bu Meme Coin İçin İddialı Sözler: “Yeni Bir Yükseliş Rallisine Hazırlanıyor”!


Son güncellenme : 22.03.2024 - 21:36

Ünlü kripto analisti Rekt Capital, mevcut piyasa koşullarının ortasında Dogecoin ‘de gelişen bir yükseliş trendi tespit etti. Yakın tarihli bir gönderide, ünlü analist DOGE’nin başarılı bir yeniden test için makro düşüş trendini etiketlediğini ve% 24 oranında toparlandığını vurguladı.

Analizini açıklayan Rekt Capital, TradingView’de DOGE/USDT haftalık grafiğinde oluşan bir ters mum gösterdi. Mumun 0,12650 dolar seviyesindeki önemli destekten nasıl sıçradığını ve yükseliş trendine devam etmeden önce bu seviyenin yeniden test edilmesini yansıttığını açıkladı.

Bu arada analist, DOGE‘nin yükseliş trendinin Ekim 2023’te, meme coin 0,0574 dolarlık destekten sıçradığında başladığını gösterdi. Bununla birlikte, DOGE’nin 0,09617 dolar bölgesini geçmesinin ardından geçen Şubat ayında hareket arttı ve kripto para biriminin hissiyatını yükseliş perspektifine dönüştürdü.

DOGE, Rekt Capital tarafından vurgulandığı üzere, son ralli ile 0,20626 dolara ulaşarak bir başka önemli direnci test etti. Bu seviyeden geri çekilen Dogecoin, ünlü analist tarafından tespit edilen mevcut tersine dönüşten önce %40 oranında düştü.

Rekt Capital’in paylaşılan grafikteki planlarına göre DOGE 0,33825 dolara yükselme potansiyeline sahip. Bununla birlikte, meme coin son zamanların en yüksek seviyesi olan 0,20626 doların üzerine çıkacak ve 0,27817 dolar civarında bir başka önemli direncin üstesinden gelecektir.

Bu arada DOGE, 2023’te yaşanan kayıpları tersine çevirdi ve en son 2022’de ulaşılan seviyeleri test ediyor. TradingView’den alınan verilere göre, amiral gemisi meme coin haber yazıldığı sırada 0,1644 dolardan işlem görüyor.

Rekt Capital’in son gönderisi, DOGE’nin makro düşüş trendini kırmasının ardından ilk yeniden testini tespit ettiği geçen haftaki tahminini doğruluyor. Meme coin’in, teyit edici bir yükseliş trendinden önce 0,12 ila 0,20 dolar arasında yeni bir makro aralıkta işlem gördüğünü düşünüyor.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?