Şubat 14, 2024

Rekor Kıran Bu Altcoin’de Yükseliş Devam Edecek: Analist Umutlu!


Son dönemde, Pyth Network (PYTH) gibi yeni nesil kripto projeleri, popülerlik kazanarak yatırımcıların ve analistlerin dikkatini çekiyor. Özellikle, birçok uzman ve yatırımcı, PYTH’in tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştıktan sonra bile büyük bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu vurguluyor. Bu görüşlerden biri de popüler bir kripto para analisti olan Altcoin Sherpa’ya ait.

Altcoin Sherpa, yaptığı analizlerle tanınan ve kripto para dünyasında etkili bir figür olan bir analist olarak bilinmektedir. PYTH’in oldukça yakın bir zamanda fiyat rekoru kırmasının ardından bile hala büyük bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu belirtmesi, dikkat çekti. Ancak, bu iddia sadece spekülatif değil, aynı zamanda verilere dayanmaktadır.

Analiste göre, PYTH şu anda fiyat keşfinin tam ortasında bulunuyor. Fiyat keşfi terimi, bir kripto paranın tarihinde daha önce hiç görülmemiş seviyelerde işlem gördüğü bir durumu ifade eder. Bu durumda, PYTH gibi bir kripto paranın fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, yeni bir rekora imza atılmış olur. Ancak, bu aynı zamanda, belirsizlik ve risklerin arttığı bir noktayı işaret eder.

Altcoin Sherpa’ya göre, fiyat keşfi bölgesinde işlem gören kripto paralar, genellikle bilinen herhangi bir direnç olmaksızın güçlü bir yükseliş trendine girme eğilimindedirler.

“PYTH: Bunu birkaç nedenden dolayı satın almayı düşünüyorum: 

-ATH’nin hemen yakınında fiyat keşfi her zaman büyülüdür. 

-Yeni bir kripto para için henüz (benim görüşüme göre) gerçek bir yükseliş olmadı. 

-Dürüst olmak gerekirse anlatımı-olayı berbat ama API3 de hızla ilerliyor.” 

Analist ayrıca, Injective (INJ) konusunda da yükseliş bekliyor. Altcoin Sherpa, geniş bir aralıkta işlem görmesine rağmen INJ’nin uzun vadeli bir yükseliş trendinde kaldığını söyledi.

“INJ: Bu aralığın civarında bir yerde giriş yapmak bir sonraki yükseliş için iyi. Trend senin arkadaşın; bu muhtemelen ATH’lere (rekor seviyelere) gidecek (ne zaman olacağını bilmiyorum). Bu, muhtemelen hızlıca 2x elde edemeyeceğiniz bir işlem ancak aynı zamanda, güvenli, sağlam, yüksek olasılıklı bir işlem.” 

Son olarak analist, toplam kripto piyasa değerinin S&P 500’de işlem gören teknoloji devlerinin değeriyle karşılaştırıldığında hala küçük olduğunu öne sürüyor. Altcoin Sherpa, kurumsal yatırımcılar geri döndüğünde kripto paranın toplam piyasa değerinin patlayacağını iddia ediyor.

“Toplam kripto piyasası değeri hala Apple’ınkinden önemli ölçüde düşük. Küçük bir oyun alanında oynuyoruz ve şimdiden inanılmaz kazançlar/kayıplar/fırsatlar yaşıyoruz. Kitleler gelene kadar bekleyin. Büyük düşünün.”

 Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?