Mart 8, 2023

Reddit NFT Satışları Bu Altcoin’in Fiyatını Fırlatacak mı?

Reddit Avatar NFT‘lerinin Polygon ağında piyasaya sürülmesi ve ardından gelen rekor satışlar, NFT’lerin ölüp ölmediği sorusuna yanıt verdi. Ek olarak, kripto dünyasında ağların önemini kanıtladı. Aslında, Reddit NFT’leri kısa süre önce çok önemli bir piyasa değeri eşiğini aştı ve bu eşik Polygon NFT satışlarını da etkiledi.

Reddit NFT satışları 50 Milyon Doları Geçti

Dune Analytics’e göre Reddit NFT’lerinin piyasa değeri 50 milyon doların üzerinde. Verilerde de görüldüğü üzere NFT sahiplerinin sayısında da bir artış göze çarpıyor. Bu da sahip sayısının ortama 7,1 milyon olduğu anlamına geliyor. Toplam işlem hacmi ise lansmandan sonra 13,3 milyon dolar olarak kaydedildi.

Reddit Avatar NFT haberleri

Aradan kısa bir süre geçmesine rağmen piyasa değerinin 50 milyon doları aşması gözlerden kaçmayan önemli bir detay oldu. Polygon ağındaki birkaç önemli metrik de Reddit topluluğunun NFT’nin ilk çıkışına verdiği coşkulu tepkiden etkilendi.

Polygon Ağındaki Satışlar

Polygon blok zincirinde NFT cephesinde bazı önemli hareketler kaydedildi. Piyasaya sürülmesinden bu yana yaşadığı hacim göz önüne alındığında, Reddit NFT’lerinin popülaritesi bu olumlu dalgalanmalara önemli ölçüde katkıda bulunuyor.

Santiment’teki USD cinsinden toplam NFT işlem hacminin de gösterdiği gibi, hacim artışları yaşandı. Basın zamanında yaklaşık 348.000 dolar olan hacim, 7 Mart’ta yaklaşık 1,7 milyon dolardı.

Polygon NFT

Reddit NFT’leri ve Polygon’un hacim metriği umut vaat ediyor, ancak şu ana kadar MATIC özelinde herhangi bir etkisi olmadı. Nitekim trend çizgisi 18 Şubat’tan bu yana düşüş kaydediyor. Fiyat aralığı hesaplayıcısına göre, düşüşünün başlangıcından bu yana değerinin yaklaşık %26’sını kaybetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : AMB Crypto
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?