Reddit Kurucu Ortağı Kripto Paralara Yatırım Yapıyor Mu?

0
533

Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian uzun süredir kripto para birimlerinin açık sözlü bir savunucusu. Fakat kişisel serveti 70 milyon dolar olarak tahmin edilen Ohanian ne kadar kriptoya sahip?

Ohanian, varlıklarının kapsamını belirtmemiş olsa da, dün yayınlanan Yahoo Finance röportajında, portföyünün kripto yapısından emin olduğunu söyledi.

“Uzun süredir kripto para varlığımın bir yüzdesi var ve hala bu konuda oldukça iyi hissediyorum” dedi. “Çok fazla değiştirmek istemiyorum, çünkü bunun tedbirli bir çit olduğunu düşünüyorum.” diye ekledi. Ohanian, sözlerinden anladığımız üzere kripto paraları, küresel ekonomik çöküntüye karşı bir korunma aracı olarak görüyor.

Ohanian risk sermayesi şirketi Initialized Capital aracılığıyla, kripto girişimlerine yatırım yapıyor. Bunlar arasında en önemlisi, erken yatırımcı olarak yaptığı Coinbase yatırımı.

Ünlü isim röportaj sırasında “Wall Street OG’lerinin şimdi kripto sektörünü girdiğini, Bitcoin ve benzerlerini satın aldığını görmek ilginç” ifadelerini kullandı, burada güncel Bitcoin savunucusu efsanevi yatırımcı Paul Tudor Jones’dan bahsediyor olabilir.

Ohanian ayrıca, “Fiyatları takip etmemeye çalışıyorum ve zaten hiçbirini tahmin edemiyorum. Söyleyebileceğim şey, Blockchain’de gerçek çözümler oluşturan üst düzey mühendisler, ürün geliştiricileri, tasarımcılar açısından bir kripto baharı görüyoruz.” dedi. Ünlü isme göre bu altyapı üzerinde en üst düzey yetenekler geliştiriliyor ve bu uzun vadeli değer yaratmanın en iyi işareti.

Kripto Para Borsası Binance'de %20 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın