Kasım 1, 2022

Real Vision Bot, Tercih Edilen Kripto Portföyünü Paylaştı!


Son güncellenme : 01.11.2022 - 16:57

Dijital varlık piyasasından daha iyi performans göstermesiyle bilinen Real Vision Bot, yeni portföyünü paylaştı.

Real Vision Bot, her hafta bir “hive mind” fikir birliğini kullanarak algoritmik portföy derlemelerini paylaşıyor. Bu derlemeler yürütülen anketler sonucunda şekillenmektedir.

Real Vision Tarafından paylaşılan son veriler, trader’ların Ethereum (ETH) tercih etmeye devam ettiğini gösterdi. Katılımcıların %60’sından fazlası portföylerinde Ethereum’a yer veriyor.

Nitekim bir ETH rakibi bu hafta ikinci sıraya yükseldi. Katılımcıların %43’ünden fazlası Katman-1 akıllı sözleşme platformu Solana‘ya (SOL) oy verdi.

SOL haber yazılırken 32.58 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %0,44 düştü.

Bitcoin (BTC) %37,5 tahsis ile üçüncü sırada yer alırken, onu %28,57 tahsisle ETH katman-2 çözümü Polygon (MATIC) takip etti.

Beşinci sırada, ölçeklendirmek ve birbirleriyle iletişim kurmak için tasarlanmış bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos (ATOM) yer alıyor. ATOM %26,19’luk bir tahsisi sahip.

Real Vision Bot

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Real Vision Bot, nicel analist Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirildi.

Real Vision kurucusu Raoul Pal, botun tarihi performansını “şaşırtıcı” olarak nitelendirdi. Eski Goldman Sachs yöneticisi, botun yalnızca dijital varlık trader’lar anketler alarak piyasadaki en iyi 20 kripto varlığın toplamından %20’den fazla daha iyi performans gösterdiğini açıklamıştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?