Rap Sanatçısı Soulja Boy Ethereum’un Yükselmesini Bekliyor

ABD’li modern müzik sanatçılarından DeAndre Cortez Way, yani bilinen adıyla Soulja Boy, bu yıl Bitcoin ve XRP de dahil olmak üzere pek çok altcoine yatırım yaptı.

Rap sanatçısı, ETH’nin yükselişini beklediğini belirten bir tweet de atmayı ihmal etmedi.

Ethereum’a Dair Tweet Attı

Rap sanatçısı, 5.2 milyon takipçisine “Neden Ethereum hareket etmiyor?” diye sordu. En büyük ikinci kripto para birimine olan ilgisini de böylece göstermiş oldu.

Bu yıl, Vitalik Butherin’in sahibi olduğu ETH, 20 şubat tarihinde 2 bin dolara kadar çıkmıştı. Bu, ocak 2018’de ulaştığı 1800 dolarlık seviyenin yaklaşık olarak yüzde 20 kadar üstü demek oluyor.

Ancak büyük bir geri çekilme durumuyla beraber, 28 şubat tarihinde 1373 dolara kadar gerilemişti. O günden itibaren ETH, toparlanma sürecine girdi ve 1800 dolar civarında işlem görmekte. Son olarak dünkü yüzde 7’lik Bitcoin düşüşünün ardından Ethereum da 1680 dolarlık seviyeye iniş yaptı.

Ünlü rapçi ayrıca XRP, BNB, TRX, KLV ve DGB gibi popüler kripto para birimlerine de sahip. Bunun yanında Soulja Boy, Bitcoin ve kripto ile ilgilenen tek rapçi değil. Jay Z, 50-Cent ve Meek Mill de Bitcoin severler listesinde.

Kaynak : u.today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.