Eylül 19, 2023

Raoul Pal’den Ethereum Rakibi Altcoin’e Övgü: “Oldukça Güvenilir!”


Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Solana projesinin en iyi altcoin seçimlerinden biri olduğunu ve potansiyel olarak Ethereum (ETH) dışındaki en umut verici proje olduğu düşüncesinde.

Real Vision kurucusu Raoul Pal, Altcoin Daily ile yaptığı yeni bir röportajda, Solana kurucu ortağı Anatoly Yakovenko’nun, genellikle Toly olarak anıldığını, kripto alanında önemli bir düşünce lideri haline geldiğini ve ekosistemini de güzel bir şekilde temsil ettiğini belirtti.

Çok fazla insan sevdiği şeyle fazla içli dışlı oluyor çünkü onu seviyor ve o şeyin bir parçası oluyor. Ama ben sadece Solana’yı gözlemliyorum… Toly’yi bir düşünce lideri olarak görüyorum. Çevresindekileri kabul ediyor, köprüler kuruyor ve onları yıkmıyor.

Geliştirici topluluğu da bir hayli ilgili. İnsanlar ekosistemlerini oluşturma ve teknolojilerini geliştirme konusunda gerçekten çok tutkulu ve bunu kullanan çok sayıda insan var ve ağ hakkında kamuoyunda çok fazla farkındalık var.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ödeme devi Visa, Solana üzerinde yeni stabilcoin mutabakat yetenekleri oluşturduğunu duyuyarak dikkat çekmişti. Pal’a göre, Visa’nın en azından bir şekilde doğru yolda olmama ihtimali pek de mümkün değil. Bu da projenin güvenilirdiğini öne çıkarak önemli bir detay.

“Peki, Visa neden Solana kullanıyor? Çünkü hızlı. Hızlı ve iyi bir iş çıkarıyor….

Ethereum değil. Ethereum’dan farklı ve hatta Toly’nin ‘SOL, ETH üzerinde bir katman-2 olabilir mi?’ ya da ‘Bu dünyalar nasıl entegre olur? Bu sadece Visa’nın yanlış bir karar vermesinin o kadar da kolay olmadığını gösteriyor çünkü bazı şeyler arasında köprü kurulabilir, bazı şeyler birlikte çalışabilir…

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?