Raoul Pal’dan Bu 2 Kripto Para İçin Dudak Uçuklatan Tahmin!

0

Bir makro ekonomi uzmanı ve Real Vision’ın CEO’su olan Raoul Pal, kripto boğa döngüsünün sonu için fiyat tahminlerini açıkladı. Pal, Bitcoin ve Ethereum için devasa fiyat artışları beklediğini söyledi.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda, piyasaların olgunlaşmasıyla birlikte yeni büyük sermaye dalgalarının yakında kripto alanına gireceğini tahmin ediyor.

“Peki Bitcoin’in bir sonraki büyük alıcısı kim? Kim oldukları benim için oldukça açık. Bunlar devam eden kurumlar. Bu böyle devam ediyor ve bence bunda bir hızlanma göreceğiz, özellikle fiyatlar patlarsa, çünkü herkes koyun gibi ve her zaman birbirini takip etmek istiyorlar.”

Pal, Bitcoin ETF’lerinin mevcudiyetinin kripto pazarını sıradan yatırımcılar için daha erişilebilir kılacağını ve “büyük” miktarda sermaye çekeceğini söyleyerek sözlerine devam ediyor. Ayrıca, daha fazla egemen servet fonunun bitcoin’e yatırım yapacağını tahmin ediyor.

Konuşmasının ilerleyen dakikalarında makro guru, hem yılın sonunda hem de mevcut boğa piyasası döngüsünün sonunda Bitcoin ve Ethereum’un nerede olacağını düşündüğünü de açıkladı:

“Bitcoin’in 200.000 doların üzerinde bir yerde olacağına ve ETH’nin 15.000 dolar seviyesine yakın olacağına inanıyorum; ancak döngüyü Bitcoin’in 400.000 dolar, ETH’nin ise 40.000 dolara yakın bir fiyat seviyesinde olmasıyla bitireceğiz.”

Pal’in BTC ve ETH için hedefleri, en büyük iki kripto varlığının mevcut değerlerinden sırasıyla %400 ve %966 kazanç anlamına geliyor.

Pal ayrıca, kripto para birimlerinin daha yaygın bir şekilde benimsenmesiyle birlikte piyasaların daha az oynak hale geleceğine, belirgin ve belirgin olmayan boğa ve ayı piyasalarına daha az eğilimli olacağına inanıyor.

“Ayı piyasasında ne olacak? Bu ne zaman olacak? Aynı formatta mı olacak? Bir dereceye kadar ayrılacağına inanıyorum çünkü benimsemenin çok yüksek olacağına ve bunun [volatiliteyi] azaltacağına inanıyorum. Ağ daha yaygın olarak kullanıldıkça volatilite azalıyor. Bu sefer bunu göreceğimize ve burada [eskisinden] ayrılacağına inanıyorum.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın