Mart 14, 2024

%27523 Ralli ile Piyasaya Damga Vurmuştu: O Meme Coin Tahtı Ele Geçirebilir mi?


Kripto piyasası boğa koşusunu hızla devam ettirirken, bazı analistler büyük altcoin’lerden etkileyici ralliler bekliyor. Shiba Inu da bu boğa koşusunun tam ortasında, geniş bir topluluğun dikkatini çeken bir ralliye hazır gibi görünüyor.

SHIB, son ani fiyat artışıyla birlikte yatırımcıların iyimserliğini canlandırdı ve 0,000045 dolar seviyesine kadar %300’ün üzerinde bir artış kaydetti. Bu durum, SHIB’in 0,01 dolar seviyesine yükselme heyecanını tekrar alevlendirdi.

Destekçiler, bu hedefin biraz hayalperest olduğunu düşünürken, diğerleri Shiba Inu ekosistemine yönelik mevcut dinamiklerin bu hedefin gerçekleşmesini desteklediğini belirtiyor. Bunlar arasında ekosistemin büyümesi, önemli ortaklıklar ve Shibarium yakımları gibi iddialı detaylar bulunuyor.

Shibarium yakımları, ekosistem ekibinin dolaşımdaki arzı azaltma stratejisinin önemli bir oyuncusu. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere yeterli talep olduğunda SHIB’in fiyatında yukarı yönlü bir ivme oluşturmak için fırsat arıyor olacak.

Shiba Inu, Vitalik Buterin’in tarihi yakımının etkisinin yanı sıra, kendi topluluk odaklı yanık takipçileri tarafından da fiyat artışına katalizör olduğu düşünülüyor. Özellikle, 12 Nisan 2021 tarihinde SHIB 0,00000011 dolardan işlem görürken, 12 Mayıs 2021’de 0,00003043 dolara fırlayarak piyasayı domine etmişti.

SHIB’in potansiyeli, topluluk üyeleri, ekosistem projeleri ve Shibarium’dan kaynaklanan periyodik yakımların artmasını bekliyor. Şu anda, ekosistem ekibi yanma işlemini otomatikleştirmeyi planlıyor, bu da daha fazla yanma ile sonuçlanabilir ve meme coin‘in fiyatını yükseltebilir.

Bunların ışığında, SHIB’in 0,01dolar fiyatına ulaşması için öne sürülen %30,688’lik artışın mümkün olduğuna inanılıyor. Ancak, varlığın mevcut arzı bu hedefin gerçekleşmesinde ana engel olarak görülüyor. Çünkü bu türden bir artış toplamda arzda 5,8 trilyon dolarlık artış anlamına geliyor ki bu da oldukça yüksek bir tutar.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?