Mart 21, 2022

%225’lik Ralli Bu Altcoin’i Vurdu: Sürpriz Binance Listelemesi Altcoin’i Uçurdu!

Kripto topluluğu tarafından az bilinen bir altcoin, dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’den sürpriz bir destek almasının ardından kendisini yüzde 225’e varan parabolik bir rallinin ortasında buldu.

Biswap (BSW), satış veya alış emirlerini yerine getirmek için otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) sistemi kullanan ve Binance Smart Chain (BSC) ağı tarafından desteklenen merkezi olmayan bir borsadır (DEX).

Düşük işlem ücretleri sunan bir platform olan Biswap, GameFi uygulamasına sahiptir. Biswap’ın gelirinin bir kısmı, yerel yönetim token’ı olan BSW’yi geri satın almak ve yakmak için kullanılmaktadır.

Geçen yılın Ekim ayında Biswap ile stratejik bir ortaklık ilan eden Binance’in risk sermayesi kolu Binance Labs tarafından desteklenen proje, Binance‘ın kullanıcıların daha yüksek volatiliteye sahip olması ve diğer token’lardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel olan yeni, yenilikçi token’ları trade edebildiği özel bir trading bölgesi olan Innovation Zone’da (İnovasyon Bölgesi) listelendi.

Binance Labs direktörü Nicole Zhang’a göre Biswap, BSC’deki en yenilikçi ve popüler projelerden biri ve projeye yapılan yatırım, Binance’in merkezi olmayan finans (DeFi) ve blok zinciri altyapısını teşvik etme hedefiyle oldukça uyumlu.

Biswap, kullanıcılara üç kademeli bir tavsiye programı, düşük ücretler, BEP-20 token’larını değiştirme yeteneği, likidite, bunların yanı sıra yield-farming ve launchpools’da (fırlatma havuzlarında) token’larını stake etme yeteneği sağlamayı amaçlamaktadır.

Binance’in Biswap’ı İnovasyon Bölgesi’nde resmi olarak listelediği haberinden sonra, BSW’nin fiyatı birkaç saat içinde 0.35 dolardan 1.14 dolara kadar fırladı ve altcoin yarım günden daha kısa bir sürede yüzde 225’in üzerinde kazanç elde etmiş oldu.

Kazançların bir kısmını kaybeden kripto para birimi son 24 saatte yüzde 170’lik, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.27 dolardan ise yüzde 264 artışla 0.94 dolardan işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.