Nisan 3, 2024

Pullix (PLX) Platform Lansmanına Günler Kala Sahiplerine Şimdiden Gelir Sağlıyor, Solana (SOL) ve Cardano (ADA) Fiyat Tahmini

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Solana (SOL), özellikle geçtiğimiz işlem seanslarında önemli bir fiyat artış trendiyle sonuçlanan, bugüne kadarki yıl içinde (YTD) %700’ün üzerinde yükseldiği için grafiklerde yükselişe geçti. Bunun yanı sıra, Cardano (ADA) da aynı zaman diliminde %80,5 artış göstererek önemli kazançlar elde etti.

Sponsorlu içerik göndericisine göre başarılarına rağmen, Pullix (PLX), platformunun lansmanından sadece birkaç gün sonra borsalarda listelendiği ve getiriler sağladığı iddia ediliyor. Bugün, her üç kripto paranın da fiyat performansını analiz ederek ne kadar değer kazanabileceklerini göreceğiz.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Solana (SOL) YTD’de %705,3 Arttı – Fiyat 4. Çeyrekte 291,15 Dolara Ulaşacak

Solana (SOL), kendisini sektörde önemli bir oyuncu olarak konumlandıran önemli bir fiyat artışı trendi yaşadı. Özellikle, Solana fiyatı bugüne kadarki yıl (YTD) %705,3 oranında arttı.

Dahası, Solana SOL fiyatı aylık grafikte %73,7 arttı ve yalnızca geçen hafta %9,3’lük bir artış gördü. Bu da fiyatın 162 dolar’dan 208 dolar’a yükselmesine neden oldu. Sonuç olarak, geleceğine ilişkin duyarlılık şu anda yükselişte ve Solana fiyat tahminine göre, 2024’ü 291.15 dolar’da bitirebilir.

Solana (SOL) YTD’de %705,3 Arttı – Fiyat 4. Çeyrekte 291,15 dolar’a Ulaşacak

Cardano (ADA) da yılbaşından bugüne (YTD) yükseldi, ancak bu kripto bu zaman diliminde %80,5 oranında arttı. Dahası, Cardano fiyatı geçtiğimiz ay yalnızca %4 oranında arttı.

Bu küçük fiyat artışına rağmen, sadece bir önceki hafta Cardano kriptosu 0,58 dolar’lık düşük bir noktadan maksimum 0,75 dolar’lık bir değere yükseldi ve şimdi 0,80 dolar, ADA’nın yeni zirvelere ulaşmadan önce kırması gereken bir sonraki büyük fiyat bariyerini işaret ediyor. Yükseliş ivmesini yeniden kazanırsa, Cardano fiyat tahmini, 2024’ün sonuna kadar 0,9742 dolara ulaşabileceğini gösteriyor.

Pullix (PLX) %300 Büyümenin Ardından Sahipleri İçin Şimdiden Büyük Yatırım Getirisi Sağlıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pullix (PLX) de grafiklere hükmediyor ve lansmanının ardından tüccarlar ve yatırımcılardan önemli düzeyde ilgi topladı. Özellikle, bu, Ticaretten Kazanç unsurlarını ve hatta bir gelir paylaşımı sistemini tanıtan yaklaşan bir platformdur. Fakat geleceği belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bu, Web3 alanında tarihsel olarak yaygın değildir ve her PLX tokeninin değeri, token yakma sistemi aracılığıyla arzı azaldıkça zaman içinde artabilir. Tüm bunların yanı sıra, sürekli vadeli işlemler, CFD’ler ve hatta kripto para birimlerinin güvenli bir şekilde saklanması için özel bir kasa da olacak. Listeleme fiyatı olan 0,168 dolar’dan bu yana PLX’in fiyatı %300’lük bir artışla 0,6734 dolar’a yükseldiği aktarılıyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

PLX şu anda BitMart, XT.com, Uniswap, CoinMarketCap ve CoinGecko’da listelenmektedir. Ancak, 2 Nisan 2024’te MEXC borsasında yer alacağı için yakında üçüncü büyük CEX listesini deneyimleyecek. Platform 21 Mart 2024’te yayına girdi ve ilk gün boyunca herkes bir demo hesabı aracılığıyla zengin özellik setini keşfedebilir ve herhangi bir ticaret stratejisini test edebilir.

Pulix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X hesabı için tıklayın.

Bitmart borsası üzerinden görmek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?