Şubat 8, 2020

PSG’nin Dijital Parası Satışa Sunuldu

İşte futbol fanatiklerinin hoşuna gideceğinden emin olduğum bir yazı. Elit futbol takımı Paris Saint-Germain’in (PSG) taraftarları için üretilen kripto parası şimdi Blockchain platformu Socios’ta satışa sunuldu.

Socios duyurusuna göre, yeni taraftar dijital parası teklifi artık web sitesinde yayında. Socios tarafından futbol takımlarına dijital paraları satın almak için kullanılabilecek bir dijital para oyunu sunuldu. Yeni taraftar paraları, takımın destekçilerine Fransız ekibi için çeşitli kararlarda oy kullanma şansı verecek. Bu, kitlerin rengini ve bir gol atıldığında veya sadece yarım saat ve maç öncesi ısınma sırasında stadyumda çalan müziği içerir. Ayrıca maçın oyuncusu, dostluk maçları, yaz aylarında farklı turlar, hayırseverlik oyunları ve benzeri sporun belirli yönlerinde söz sahibi olma şansı bulacaklar.

Böylece Paris ekibinin destekçileri bundan sonra oy kullanma sürecine katılabilecek ve katılmaya karar verenler ödül puanı alacaklar. Bu durumda, bir kullanıcının elinde ne kadar çok ödül varsa, VIP biletleri ve sahadaki oyuncularla tanışma fırsatı ve hatta kulübün benzersiz ürünleri gibi ödüller kazanma olasılığı daha yüksek olacak.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?