Kasım 26, 2022

Pozitif Haberler Bu Altcoin Fiyatını Yukarı Taşıdı!

“Solana katili” olarak adlandırılan Aptos ağının yerel token’ı olan APT, son 24 saatte %14 artışla 4.90 dolardan işlem görüyor. Fiyat artışı, altcoin işlem hacminin de %60’ın üzerinde artmasını sağladı.

Yükselişin nedeni, Aptos blockchain’inin arkasındaki varlık olan Aptos Labs’ın, Binance liderliğindeki Endüstri Kurtarma Girişimi‘ne (IRI) 50 milyon dolar katkıda bulunmayı taahhüt eden önde gelen kripto şirketleri arasında yer alması olabilir.

Söz konusu fonun, 2022’nin başından beri hüküm süren düşüş piyasası koşullarında sıkıntılı kripto varlıkları satın almak için kullanılması amaçlanıyor.

Pozitif haberler Aptops coin'in fiyatını yükseltiyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere FTX’in çöküş haberlerinin ardından, yatırımcılar FTX ile ilgili projelerin benzer bir durum yaşamasından korktukları için altcoin APT’nin fiyatı düştü. Fakat Aptos’un söz konusu fona katılımıyla ilgili son haberler, FTX çöküşünden kaynaklanan çöküşün ağa aetki edeceğini düşünen kripto para birimi yatırımcılarına biraz rahatlama sağladı.

Bunların yanında geçen hafta Aptos, Web3 oyunlarını ileriye taşımak için METAPIXEL ile stratejik ortaklığını duyurdu. METAPIXEL, Aptos’un oyun endüstrisindeki ilk stratejik ortağı olacak ve Web3 oyun ortamında hem METAPIXEL’i hem de Aptos’u kilit oyuncular haline getirecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?