Popüler Trader’dan Ayı Vurgusu: Bu Kripto Varlıktaki Yükselişe Kanmayın!


Kripto trader’ı Capo, Bitcoin fiyatının yakın zamanda 30.000 dolarlık seviyelere doğru düzeltme kaydedebileceğini iddia etti.

Capo’ya göre BTC fiyatındaki hareketlilik altcoin piyasasına canlılık getirirken işler daha da ilginç hale gelebilir. Trader’ın tahminine göre BTC bir pump yaptıktan sonra para daha düşük fiyatlı varlıklara doğru akabilir.

bitcoin fiyatı elliott dalga teorisini takip ediyor olabilir

Capo varlığın fiyatının ana eğilimini beş dalgalı bir modelde hareket ettiğini belirterek ve bir düzeltmenin üç dalgalı bir modelde gerçekleştiğini belirten Elliott Dalga teorisini kullanıyor.

Capo’ya göre, beşinci dalga Bitcoin’i 50.000 dolara fırlatabilir ve bu da sermayenin altcoinlere akmasıyla sonuçlanabilir. Analist ayrıca BTC’nin daha sonra 30.000 ila 31.000 dolar aralığına düşebileceğini, bunun da destek olarak kalabileceğini ve 33.000 doların üzerinde olası bir fiyat sıçramasına yol açabileceğini düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu haftanın başlarında Capo, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) spot Bitcoin borsa yatırım fonlarını (ETF’ler) onayladığı haberi üzerine kripto piyasasının yükselişe geçeceğini öngörmüştü. Kripto piyasasının ralliden sonra zirveye çıkacağını, düşüş eğiliminin tersine döneceğini ve yeni döngü dipleri göreceğini öngördü.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?