Popüler Trader, Litecoin ve Ethereum Yükselişlerinin Devam Etmesini Bekliyor!

0

Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, etkileyici 2021 performansına 4.000 dolar’ın üzerinde yeni bir ATH kaydederek devam ediyor. Önemli bir piyasa hakimiyetine sahip olan en büyük altcoin’in işlem hacimleri de artıyor. Bu doğrultuda analist-trader Rekt Capital, en son Aralık 2017’de gözlemlenen ETH/BTC çifti trendine bir ışık tuttu.

“ETH/BTC, en son Aralık 2017’de kırılan bir seviyeyi kırdığından beri %50 yükseldi. İnsanlar bu yeni makro yükselişin gerçekleşmesini ne kadar zamandır bekliyorlar. Sonunda geldiğine göre fırsatı kaçırma.”

ETH/BTC grafiğine bakan analist, satın almada olası bir artışa işaret etti. Ek olarak, bugün erken saatlerde yeni bir fiyat rekoru kıran Litecoin’e de değindi.

LTC fiyatları bu hafta Bitcoin’e (BTC) karşı bir yılın en yüksek seviyesini görmek için %35 oranında artış yaşadı. Analist, kripto paranın lider altcoin Ethereum ile korelasyonu nedeniyle LTC’nin yeni bir ATH kaydetme şansının çok yüksek olduğunu belirtti.

Bununla birlikte Blockchain analitik firması Glassnode, 2021’in başından bu yana aktif Litecoin adreslerinin sayısında dramatik bir artış kaydetti ve artan LTC talebini ortaya koydu. LTC’nin aktif adres sayısı açısından Ethereum ile çok benzer bir model oluşturduğu da gözlemlendi.

NebraskanGooner isimli başka bir analist ise LTC için şunları söyledi:

“Litecoin’in sonunda 1.000 dolar’ın üzerine, hatta belki 1.500 dolar’a yaklaşacağını söylemenin gerçekçi olduğunu düşünüyorum.” 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın