Popüler Trader Bitcoin Düşüşünü Değerlendirdi: Rahatlayın, Ayı Piyasasında Değiliz!

0

Popüler bir kripto stratejisti ve trader’ı, Bitcoin’in yükseliş ivmesini yeniden kazanmaya hazır olduğuna inanıyor.

Sektörde Credible Crypto olarak bilinen trader, 235.800 takipçisine, önde gelen kripto para biriminin 30 günün en düşük seviyesi olan 43.285 dolar’a düşmesinden sonra bile Bitcoin’in ayı piyasasında olmadığını iddia ediyor.

“Hayır, artık sihirli bir şekilde ayı piyasasında değiliz. Bu, “orta vadeli bir ret görme olasılığımızın en yüksek olduğu” bölgeydi. Bu seviye neredeyse iki aydır radarımızda. Rahatlayın, uzaklaştırın ve sat (satoshis) yığını yapın.”

Analist bu tahmini yaparken 28 Haziranda yaptığı farklı bir tahminine atıfta bulundu. Önceki tahmininde Bitcoin’in dik bir düzeltme yapmadan önce 50.000 dolar’ın üzerine çıkacağını doğru bir şekilde öngörmüştü.

Trader’ın grafiğine göre, BTC büyük bir simetrik üçgen oluşturuyor. BTC, Credible’ın senaryosunu takip ederse, potansiyel olarak 50.000 dolar’ı tekrar ziyaret edebilir ve ardından tüm zamanların en yüksek seviyesine bir ralli başlatmadan önce 45.000 dolar’a geri dönebilir.

Credible, orta vadeli ret ile birlikte, düzeltmenin en kötüsünün sona erdiğine inandığı için altcoin satın almak istediğini de söyledi.

“Altcoin’lerimin çoğunun alım bölgelerine ulaştığını düşünürsek, katliamın en kötüsünün bittiğini düşünme taraftarıyım.”

Yatırımcının radarındaki bir altcoin, alım alanına ulaştıktan sonra sıçradığını söylediği XRP.

“Bu sadece bir dip alım fırsatıydı. Son Youtube videomu izleyenler XRP’de ‘fitil bölgesi’ni hatırlayacaktır. Belli ki işini yaptı.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın