Eylül 19, 2023

Popüler Meme Coin’in Beklenmedik Yükselişi: Benimseme Oranı Fırladı!


Popüler meme coin Shiba Inu, benimsenme oranı metriği yükselirken yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Shiba Inu, son dönemde düşen fiyatlarına rağmen, büyük bir başarıya imza atmış gibi görünüyor. IntoTheBlock’un verilerine göre, Shiba Inu’nun toplam adres sayısı sürekli olarak artıyordu ve şu an itibariyle bu sayı 3.59 milyona ulaşmış durumda. Shiba Inu toplam adresler açısından, düz şekilde artan bir grafik oluşturmayı başardı. Bu, Shiba Inu’nun büyük bir topluluğa sahip olduğunu ve bu topluluğun aktif bir şekilde kripto varlığı kullanmaya devam ettiğini gösteriyor.

Ayrıca, Shiba Inu’nun yeni benimseme oranı da oldukça etkileyici. 18 Eylül itibariyle, meme coin benimsenme oranı %39.14’lük bir artış gösterdi. Bu, Shiba Inu’nun hala büyümeye devam ettiğini ve yatırımcılar arasında ilgi görmeye devam ettiğini gösteriyor.

Tüm bu veriler, Shiba Inu’nun kripto dünyasında önemli bir varlık olarak kalmaya devam ettiğini ve topluluk tarafından desteklendiğinin birer göstergesi. Ayrıca Shibarium yeniliği şüphesiz Shiba Inu ekosistemine daha fazla katılımcı çekiyor.

Shibarium, piyasaya sürüldükten sonra önemli kilometre taşları elde etti. Shibarium, faydasını ve talebini yansıtacak şekilde toplam işlem sayısında şimdiden üç milyona yaklaşıyor: halihazırda işlem sayısı 2.910.76’e ulaşmış durumda.

Shiba Inu fiyatı yeşile dönüyor

Shiba Inu (SHIB) fiyatları, boğaların kripto para piyasasının kontrolünü geri almak için mücadele etmesiyle yükseldi. Fiyat artışı, Bitcoin’in haftaya beklenmedik bir başlangıç ​​yaparak 27.000 dolar sınırını aşmasıyla birlikte gerçekleşti. Meme coin, bu yazının yazıldığı sırada hala yeşil renkte işlem görüyor.

Shibarium’un gas token’ı olarak hizmet gösteren BONE da geliştiricilerin BONE sözleşmesinden vazgeçme sürecine devam etmesiyle son 24 saatte bir miktar artış göstererek 0.812 dolara yükseldi. Diğer bir SHIB ekosistemi token’ı olan LEASH son birkaç saatte marjinal bir artışla 309 dolara yükseldi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?