Ocak 28, 2023

Popüler Meme Coin’e Gelen Destekler Artarken Fiyat Hareketlendi

Popüler meme coin SHIB kısa bir süre önce gerçekleşen keskin bir artışın ardından 0.000012 dolar fiyat bölgesini geri aldı. Shiba Inu (SHIB), yaklaşmakta olan Shibarium güncellemesini çevreleyen ilginin ardından 0.00002 dolarlık fiyat noktasını yeniden ele geçirmeye hazır görünüyor.

Varlık, şimdiye kadar 0.000012 dolar bölgesinin üzerine çıkarken ayılara karşı bir geri dönüş rallisi kazandı. Bugün erken saatlerde 0.00001180 dolardan işlem gören meme coin, sert bir dirençle karşılaşmadan önce iki saat içinde %3.7 artışla 0,00001226 dolara çıkarak güne umut verici bir hareketle başladı. Ayılara rağmen, SHIB şu anda 0.00001208 dolardan işlem görüyor ve görünen o ki 0.000012 dolar bölgesinin üzerinde tutunmayı başardı.

SHIB, 0.00001260 dolarlık üçüncü kritik direncin üzerinde rahat bir pozisyon oluşturmak istiyor ve bu direncin aşılması 0.000013 dolara yönelik hareket için gerekli olacaktır.

Bazı yatırımcılar ve analistler, boğa koşusu beklentisiyle trilyonlarca token biriktirerek varlığın ivmesinden emin olmaya devam ediyor. Tanınmış bir Bitcoin yatırımcısı olan Davinci Jeremie, kısa süre önce kararsız bir yatırımcıdan biraz SHIB almasını istedi.

Son Meme Coin Gelişmeleri

Shibarium ile ilgili henüz net bilgiler paylaşılmadı, fakat SHIB tarafında birçok gelişme yaşanmaya devam ediyor.

Güncel bir gelişmede, bir gizlilik protokolü olan Bermuda, Shiba Inu’ya desteğini duyurdu. Bu sayede, yatırımcılar, kişisel cüzdan ayrıntılarını ifşa etmek zorunda kalmadan SHIB token’larını taşıma fırsatı verecek. Bu da, yatırımcılar için ekstra bir gizlilik katmanı sağlayacaktır. Söz konusu gelişme meme coin topluluğu tarafından heyecanla karşılandı.

Bunun yanı sıra, Travala’dan da yakın zamanda bir destek geldi. Buna göre Travala SHIB’in Vietnam’ın en popüler su sporları destinasyonu olan Phú Quốc’deki aktiviteler için kullanılabileceğini duyurdu.

Ayrıca, Atomic Wallet kısa bir süre önce piyasaya sürüldüğünde Shibarium’u destekleyeceğini açıkladı. Bu, Shytoshi Kusama’nın Perşembe günü ekibin Shibarium ile trilyonlarca SHIB yakmayı planladığını açıklamasından kısa bir süre sonra ortaya çıktı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?