Eylül 6, 2023

Popüler Meme Coin’den Yepyeni Bir Rekor Daha: Büyümeye Devam Ediyor!


Shiba Inu yepyeni bir rekora imza attı. SHIB, Shibarium’un benimsenmesi arttıkça toplam adreslerinde istikrarlı bir büyüme görmeye devam ediyor. IntoTheBlock verilerine göre, SHIB için toplam adres sayısı şu anda 3,57 milyon. Shiba Inu ekosistemine yeni adresler katılıyor. Önceki gün 1.670 yeni adres artışı görüldü.

Bu, yeni Shibarium blok zinciri yeniliği aracılığıyla yeni kullanıcıların SHIB ekosistemiyle tanışması anlamına geliyor. IntoTheBlock verilerine göre, Shibarium gaz tokenı BONE da 192.290 ile yeni bir zirveye ulaşan toplam adreslerde aynı şekilde bir artış gördü. SHIB Katman 2 blok zinciri Shibarium, piyasaya sürüldüğünden bu yana inanılmaz bir benimseme kazanarak toplam işlem ve cüzdan adreslerinde bir milyonu aştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Blockchain kaşifi Shibariumscan’in son istatistiklerine göre, Shibarium 1.118.026 cüzdan adresine ve 1.173.231 toplam işleme ulaştı. Önceki 24 saat içinde Ktman 2 blok zincirinde 109.400’ün üzerinde işlem gerçekleştirildi.

Shibarium, şu anda 100’den fazla tokena ev sahipliği yaptığı için hiç şüphesiz Shiba Inu ekosistemine yeni kullanıcılar çekmiştir. Bunlar arasında, hafta başında Shiba Inu geliştiricisi Kaal Dhairya tarafından tanıtılan Wrapped Bone (WBONE) da yer alıyor.

WBONE, Shibarium ağındaki akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalarla (dApps) uyumlu standartlaştırılmış bir formatta BONE‘u temsil eden Shibarium tabanlı bir token. Ayrıca, diğer birçok tokenin Shibarium’a köprülenmesine yardımcı olmak için bir dizi üçüncü taraf köprüyle yapılan bir işbirliği şu anda tanıtılmaktadır.

Bildirildiği üzere, Shiba Inu lideri Shytoshi Kusama, Bone sözleşmesinden ve yanık portalından vazgeçmek gibi yeni odak noktaları oluşturdu. Kusama ayrıca bir Shibarium wiki’sinin yolda olduğunu ima etti. Bu haber yazıldığı sırada SHIB son 24 saatte %1,51 artışla 0,0000076 dolara yükseldi.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?