Aralık 4, 2022

Popüler Meme Coin’den Ani Yükseliş – Fiyat Neden Arttı?


Shiba Inu ekosistemine ait token’lardan biri olan BONE, son 24 saatte %12’lik inanılmaz bir sıçrama yaptı. Bu zaman diliminde, çoğu kripto para biriminin bir miktar düşüş yaşadığı için, meme coin yükselişi daha çok dikkat çekti.

Basın zamanında BONE %11.31 artışla 0.93 dolar seviyesinde işlem görüyor. Artış aynı zamanda, işlem hacminin de artmasına neden oldu: son 24 saatte 5.566.761 dolar değerinde BONE işlem gördüğü için işlem hacimde %25’lik bir artış yaşandı.

BONE ayrıca, yatırımcılardan gelen olumlu görüşler ve geçen hafta kaydettiği borsa listelemeleri nedeniyle son yedi gün içinde de şaşırtıcı bir biçimde %28 oranında artış yaşadı.

Meme Coin Neden Yükseldi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere geçen hafta, New York merkezli kripto ticaret platformu Uphold, Bone ShibaSwap’in listelendiğini duyurdu. Bu duyurudan bir gün önce, Hindistan’ın önde gelen kripto para borsalarından SunCrypto da platformunda BONE’un destekleneceğini duyurdu. Aynı şekilde, olumlu teknik gelişmeler de BONE fiyatının yükselmesine yardımcı olmuş olabilir.

BONE meme coin Shiba Swap

Son haftalarda BONE, kripto piyasası sıralamasında da yükseldi. Küresel toplayıcı CoinMarketCap’te listelenen toplam 21.924 kripto para birimi arasında BONE şu anda 148. en büyük kripto para birimi konumunda.

Ayrıca belirtmekte fayda var: BONE, Shiba Inu ekosisteminde önemli bir token olan SHIB’den daha iyi performans gösteriyor.

BONE ayrıca günlük MA 50 ve 200’deki kilit direnç seviyelerini kırarak yükselişini vurguladı. Günlük RSI henüz aşırı alım seviyesi olan 70’e ulaşmadı, bu da koşunun yorgunluğun henüz başlamadığını gösteriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Adanalı

    Bone elimde çok az imkan olsaydı eklerdim 0.30 centten almıştım 2.39 dolar oldugunda dahi satmadım hedefim çok çok X ler YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

    Cevap Yazın