Mayıs 2, 2023

Popüler Meme Coin’den 500 Trilyonluk Dev Yakım: Neler Oluyor?


Son güncellenme : 03.05.2023 - 09:33

Köpek temalı meme coin taraftarları tarafından oluşturulan Baby Doge, kitlesini geliştirmeye devam ediyor. Meme coin son zamanlarda yaptığı yakımlarla gündeme gelirken, yanma oranı dün gece sert bir şekilde yükseldi. Yapılan paylaşıma göre tek bir işlemde 500 trilyon token yakıldı. Bu da ortalama 1,3 milyon dolarlık yakım anlamına geliyor.

Baby Doge, 420 kattrilyon token arzının %45’inden fazlasını hali hazırda yakmayı başardı. Bu yakılan token’lar erişimi olmayan bir adreste artık dolaşımdaki arza sokulamayacak şekilde “yakılıyor”.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Baby Doge, benzersiz deflasyonist sistemi ve sadık topluluğunun yanı sıra, diğer yardımcı programları nedeniyle kripto para meraklıları arasında hızla favori haline geldi.

Geliştirici ekip geçtiğimiz gün yaptığı paylaşımda birden fazla sosyal medya platformunda ödeme aracı olarak kullanmaya yarayacak “PIP” entegresyonunu duyurdu. Entegrasyon, kullanıcıların artık Twitter, Reddit ve diğer sosyal medya kanallarında ödeme olarak Baby Doge gönderebileceği ve alabileceği anlamına geliyor. Duyuruda ayrıca NFT oluşturma, GameFi ve daha fazlası için çalışmalar da devam ediyor.

Baby Doge’un bu hafta, kullanıcıların Babydoge ve diğer kriptolarını küresel Google ve Apple Pay yüz yüze alışverişlerinde harcamalarına olanak tanıyan sanal bir kripto kartı da piyasaya sürmesi bekleniyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Coinci

    420 trilyon değil,420 katrilyon arzı var bu çöpün!doğru dürüst haber yapın insanları yanıltmayın!420 katrilyon arz sunup insanlara paranızla babydoge yakın diyen saçma sapan bi coin bu!ayrıca 420 katrilyon arzı düşünürsek 500 trilyon yakım dev yakım felanda değil!!!

    Cevap Yazın