Aralık 1, 2022

Popüler Meme Coin’de Listeleme Çılgınlığı!


Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), kripto para borsası Bitcastle’da listelendi. Borsa söz konusu listeleme haberini kutlamak için, kullanıcılara özel bir kampanya duyurdu.

Borsanın duyurusuna göre, kullanıcılar sadece giriş yaparak günde 1.000 SHIB token’ı alabilecek. 5. ve 10. günlerde kullanıcılar sırasıyla 5.000 SHIB ve 10.000 SHIB alabilecekler. Bu kampanya ile, bir kişi toplamda 23.000 SHIB token’ı kazanabilir (basım sırasında 0.21 dolar). Giriş bonusları, listelemeden sonra on gün ile sınırlıdır. Birden fazla hesabı olan kullanıcılar kampanyaya hak kazanamayacak.

Bitcastle borsası, SHIB dışında Dogecoin (DOGE), Solana (SOL) ve XRP gibi altcoin’leri de destekliyor.

SHIB piyasaya sürüldüğünde sadece bir “meme coin” olarak değerlendiriliyordu. Fakat artan benimseme ve canlı topluluğu nedeniyle SHIB, en büyük altcoin’ler arasında kalmayı başardı ve geçici bir hevesten daha fazlası olduğunu kanıtladı. Sadece bir hafta önce Japonya’nın kripto para borsası BitPoint Japan, Shiba Inu (SHIB) için destek ekleyeceğini söyledi.

[irp posts=”70259″ ]

2022, Shiba Inu ekibi için özellikle verimli bir yıl oldu. Meme coin, sadece bu yıl 100’den fazla borsada listelendi. Meme coin şu anda etkileyici bir biçimde 5.4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bu da onu Tron (TRX) ve Solana (SOL) gibi kripto para birimlerinin üzerine koyuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?