Nisan 2, 2024

Popüler Meme Coin’de İşlem Hacmi Adeta Uçuşa Geçti: Bu Neyin Habercisi?

IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, popüler meme coin Shiba Inu ‘yu (SHIB) içeren büyük işlemlerin hacmi son 24 saat içinde %400’ün üzerinde arttı. Veriler derinlemesine incelendiğinde, büyük işlemlerin hacmi 1,4 trilyon SHIB’den 6,11 trilyon SHIB’e yükselerek %436’lık bir artış gösterdi. Parasal anlamda, Shiba Inu token ile yapılan büyük işlemlerin hacmi 42,75 milyon dolardan 171,74 milyon dolara çıkarak %401,7’lik bir artış gösterdi. Genel olarak, toplamı en az 100.000 doar olanlar olarak tanımlanan büyük işlemlerin sayısı, bir önceki güne göre 119 artarak 276’ya yükseldi.

Büyük işlemlerde parasal ve ayni büyümedeki fark, incelenen dönemde SHIB fiyatındaki düşüşe bağlanabilir. Gerçek şu ki, SHIB’in fiyatı son 24 saat içinde neredeyse %7 oranında düşmüştür. Dahası, şu anda düşmeye devam ediyor ve hafta başından bu yana toplam düşüşü neredeyse% 15’e getiriyor. SHIB şu anda 0,0000262 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu fiyat analizi

Boğalar, Ayılar ve Balinalar

Açıkçası, büyük token işlemlerindeki artış, Shiba Inu token’ının oldukça genişleyen fiyat hareketinden kaynaklanmaktadır. Muhtemelen bir dizi büyük oyuncu ve SHIB sahibi tokenlarını satarak bu düşüşe katkıda bulunmuştur.

Ancak bazı büyük SHIB balinalarının Shiba Inu token fiyat düşüşünü bir indirim olarak algıladıkları ve tam tersine bu token’daki pozisyonlarını güçlendirmeye karar verdikleri inkar edilemez.

Shiba Inu’da boğaların mı, ayıların mı yoksa balinalar mı galip geleceği kripto topluluğu tarafından merakla takip ediliyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?