Aralık 15, 2022

%107 Fırladı: Popüler Meme Coin’de Fiyat Düşerken Yakım Oranı Yükseldi

Dünyanın en büyük ikinci meme coin’i Shiba Inu (SHIB), arzının neredeyse yarısı dolaşımda ve hızla tükeniyor. Shiba Inu’nun piyasa değeri, token arzının istikrarlı bir şekilde azalması ve satın alma için daha az hazır hale gelmesine bağlı olarak artış göstermelidir.

Bununla birlikte, Whale Alert’in yakın tarihli bir tweet’ine göre, son fiyat düşüşünün ortasında, isimsiz bir balina yaklaşık 184 milyar Shiba Inu transferi gerçekleştirdi.

Meme coin yakım oranı

ShibBurn verilerine göre Shiba Inu coin yakım oranı son 24 saatte %107 arttı. Son 24 saatte 4.1 milyondan fazla meme coin dolaşımdan kaldırıldı. Balina cüzdanları arasında büyük miktarda SHIB transferine rağmen, Shiba Inu Fiyatı, kripto pazarındaki artan volatilite nedeniyle düştü.

Şu anda, SHIB fiyatı kısa vadeli yatay bir trendde hareket ediyor. Bu noktada karşımıza çıkan kritik seviyeler, 0,00000964 ile 0,0000084 dolar. Ek olarak, SHIB fiyatı, piyasa katılımcılarının tereddütlerini temsil eden bir dizi yeşil ve kırmızı mum sergiliyor.

Geçen ayın başından bu yana, SHIB, 50 günlük MA’nın özellikle Aralık ayının ilk günlerinde güçlü bir direnç olarak hizmet etmesiyle, önemli hareketli ortalamalarının altına düştü. Basın zamanında SHIB 0.000008872 dolar seviyesinde işlem görüyor. SHIB fiyatı, son 24 saatte %3.17 oranında değer kaybetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.