Mart 14, 2024

Popüler Meme Coin’de Bu Metrikler Zirve Yaptı: Bu Olası Bir Rallinin Habercisi mi?

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB), büyük sahip net akışlarında %3.220’lik şaşırtıcı bir artış yaşadı. Net akışlardaki bu benzeri görülmemiş artış, biriktiren ya da satan balinaların ilgi çekici hareketlerini göstermektedir. SHIB token’larının önemli miktarda kripto para tutan cüzdanlar arasındaki hareketini izleyen büyük sahip net akışları, balinaların ve kurumsal yatırımcıların davranışları hakkında değerli bilgiler sağlar. Büyük sahiplerin girişindeki bir artış, birikimi gösterirken, bu metrikteki düşüşler satışa işaret edebilir. Büyük sahiplerin net akışlarındaki artış, SHIB’e yönelik kurumsal ilgide önemli bir artışı yansıtarak kripto paranın uzun vadede yaşayabilirliğine yönelik güvenin arttığını gösterebilir. Son 24 saatte, 10.000 dolardan büyük işlem hacmi olan büyük işlemlerde 9,94 trilyon SHIB görüldü.

Bu haber yazıldığı sırada SHIB son 24 saatte %2,27 artışla 0,0000324 dolardan işlem görüyor. Shiba Inu’nun 24 saatlik işlem hacmi 2,41 milyar dolar değerinde işlemle yaklaşık %51 oranında arttı. Piyasa değeri 19,05 milyar dolar olan SHIB, kripto piyasası sıralamasında 11. sırada yer alıyor.

Shiba Inu Upbit’te İkinci Sırayı Aldı

Shiba Inu son haftalarda fiyat ve piyasa değerinde olağanüstü bir artış kaydetti. Bu çerçevede Shiba Inu, işlem hacmi bakımından Bitcoin’in (BTC) ardından Upbit’te en çok işlem gören ikinci varlık haline gelerek önemli bir kilometre taşını geride bıraktı.

Upbit Korea, işlem hacmi ve müşteri tabanı açısından Güney Kore’deki en büyük kripto para borsasıdır. Dolayısıyla bu kayda değer başarı, kripto para birimini bir ticaret fırsatı olarak benimseyen Güney Koreli trader’lar arasında SHIB’in artan popülaritesinin ve yaygın olarak benimsenmesinin altını çizmektedir. Kaiko’ya göre, Shiba Inu geçen hafta Dogecoin’i ve Solana (SOL) gibi diğer büyük hacimli nonmeme altcoinleri geride bırakarak 31 milyar dolarla en büyük hacmi gördü.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?