Mart 22, 2024

Popüler Meme Coin’de Balina Aktivitesi Dikkatleri Üzerine Çekti: İşte Yaşananlar!

Bugün, kripto alanında Shiba Inu (SHIB) ekosisteminde, özellikle de SHIB token’larının önemli miktarda transferini içeren kayda değer bir faaliyet gözlemlendi. “0xB22” adresine yönlendirilen toplam 11,9 milyon dolar tutarında SHIB transferi kaydedildi. Bu hareket, “0xB22 “yi son 24 saat içinde alınan SHIB hacmine göre ilk üç cüzdan arasına yerleştiriyor. Bu transfer, önceki beş gün boyunca SHIB token’larını biriktiren “0xdaA” adresinden kaynaklanmıştır. Daha ayrıntılı inceleme, “0xB22” adresindeki hedefe ulaşmadan önce çeşitli bilinmeyen cüzdanlar arasında hareket eden önemli miktarda SHIB token ile sekiz ayı kapsayan bir eğilimi ortaya koymaktadır.

Bu işlemlerin, kripto alanında tanınmış bir likidite sağlayıcısı ve piyasa yapıcısı olan DV Chain ile bağlantılı olduğuna inanılan adreslerle şüpheli ilişkisi özellikle ilgi çekicidir. DV Chain’in katılımına ilişkin doğrudan bir teyit olmamasına rağmen, Coinbase Prime cüzdanlarından daha küçük transferlerin eşzamanlı varlığı duruma karmaşıklık katıyor.

Shiba Inu fiyat analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kurumsal müşterilere hizmet veren bir platform olan Coinbase Prime, gözlemlenen SHIB hareketlerinin ölçeği ve niteliği ile ilgili soruları gündeme getirmektedir. Coinbase Prime adreslerine bağlantılar doğal olarak şüpheli olmasa da, bu işlemlerin büyüklüğü topluluk içinde dikkat gerektirebilir.

Balina aktivitesindeki bu artış, daha geniş kripto para piyasasında artan volatilitenin ortasında gerçekleşiyor. Meme coin sahipleri piyasayı izlerken, bu balina aktivitesinin etkilerini ve popüler meme’lerden esinlenen kripto para biriminin fiyat yörüngesiyle korelasyonunu anlamaya odaklanmaya devam ediyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?