Popüler Meme Coin ve Bu 4 Altcoin’e Küresel Destek!


Son güncellenme : 31.07.2022 - 15:20

  • Küresel sınır ötesi ödeme ağı Mercuryo, popüler meme kripto para birimi, SEC ile yasal savaş halinde olan XRP’nin de içlerinde bulunduğu 4 altcoin’e destek ekledi.

Küresel bir ödeme ağı olan Mercuryo, Dogecoin (DOGE), XRP, Fantom (FTM), Circle’ın USDC stabilcoin’i ve Litecoin (LTC) için destek ekledğini duyurdu. Mercuryo, hızlı ve verimli sınır ötesi ödemeler sağlamak için kripto para birimlerini kullanıyor.

Oldukça başarılı bir şekilde ilerleyen girişim, geçtiğimiz Haziran ayında, pan-Avrupa risk sermayesi şirketi Target Global tarafından yönetilen A Serisi finansman turu sırasında 7.5 milyon dolar toplamıştı.

2018 yılında kurulan Mercuryo, Bitfinex, Binance, Trezor, Bithumb ve Trust Wallet gibi firmalarla ortaklıklar kurarak, kripto para birimi endüstrisinde bir ödeme çözümleri ekosistemi oluşturmayı ve böylece dijital varlıkları daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Yine geçen Mayıs ayında şirket, merkezi olmayan borsa toplayıcı 1inch Network ile bir ortaklık imzalayarak, merkezi olmayan finansa bir itibari para atılımını mümkün kılmıştı.

Mercuryo ileriye yönelik adımlar atmaya devam ediyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Nisan ayında, açık ödeme ağ geçidi Volt ile bir anlaşma imzaladıktan sonra platformuna açık bankacılık ödemelerini dahil eden sektördeki ilk şirketlerden biri olan girişim, böylece daha yüksek işlem hızı ve daha güçlü güvenlik sunuyor.

Mercuryo ayrıca XRP token ile bağlantılı şirket olan Ripple’ın sınır ötesi ödemelerdeki başarısıyla ilgi çektiğini ve protokolün hızlı ve ucuz ödemeleri kolaylaştırmak için kullanıldığını da sözlerine ekledi.

Bu ayın başlarında, platform bünyesine dokuz itibari para birimini (Polonya zlotisi, İsveç kronu, Danimarka kronu, Çek korunası, İsviçre frangı, Avustralya doları, Kanada doları, Hong Kong doları ve Bulgar levası) daha ekledi. Londra ve Tallinn merkezli Mercuryo, Haziran ayında yaptığı bir açıklamada yakında ABD’de yeni bir ofis açacağını ve ülkedeki genişlemesini sürdüreceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?