Nisan 18, 2024

Popüler Meme Coin %50’lik Ralliyi Tetiklemeyi Hedefliyor: İşte Olası Senaryolar!


Yoğun düzeltme altındaki meme coin’lerin çoğuyla, BOME fiyatı benzer bir trend devamı sergiliyor. Meme coin önemli destek seviyelerini kaybetti ve daha düşük seviyeleri test etmeye yöneldi.

Düzeltme aşaması 4H grafikte bir düşüş modeli oluşturuyor ve işlem hacmindeki artış düşüşü destekliyor. Bununla birlikte, kritik bir aşamada BOME için çok önemli bir anı işaret eden bir yükseliş paterni ortaya çıkar.

Bome fiyat analizi

BOME fiyatı, 0,01 dolarlık kritik psikolojik seviyeyi kaybettiği için 0,00868 dolardan işlem görüyor. Bu, meme coin‘i yoğun düzeltme aşamasına sokar ve genel piyasa iyileşene kadar düşüş trendinin devam etmesi konusunda uyarır.

Book of MEME fiyatı dün gece %7,66 artarak düşük yüksek formasyona meydan okudu. Ancak, genel arzın yükseliş girişimini baltalaması nedeniyle altcoin %5,81 oranında düştü.

4H grafiğindeki düşen kanal formasyonu 0,010 doların kırılmasına yol açtı ve 0,005628 dolara kadar bir düşüşe işaret ediyor. Bununla birlikte, 0,0080 doların üzerindeki yatay eğilim yükselişin geri dönüşüne işaret ediyor.

Düşüş trendi devam ederken, 4H grafiğinde düşüşü uzatan iki baskın trend çizgisi ile düşen bir kanal modeli görülüyor. Şu anda, alıcılar 0,094 dolar seviyesinin direnç izdihamına ve genel direnç eğilim çizgisine karşı mücadele ediyor.

Teknik Göstergeler:

RSI: 4H zaman dilimindeki RSI çizgisi, daha düşük seviyelerde büyük bir yükseliş sapması gösteriyor. Böylece, momentum göstergesi yükseliş trendi olasılığını destekliyor.

BOME Fiyatı Yeniden 0,001 Doların Üzerine Çıkacak Mı?

Fibonacci geri çekilme seviyelerine göre, BOME fiyatı %61,80 seviyesinin altında işlem görmeye devam ediyor. Bu seviyedeki muazzam arz ile fiyat analizi, 0,008 dolar seviyesinin kırılması durumunda 0,0056 dolara potansiyel bir düşüş öngörüyor.

İyimser bir bakış açısıyla, 0,0094 doların üzerine çıkan bir geri sıçrama, 0,010 dolarlık psikolojik işareti aşabilir. Toparlanma rallisi daha geniş piyasa toparlanmasıyla aynı hizaya gelirse, yükseliş trendi 0,014 dolar işaretine ulaşabilir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?