Eylül 26, 2023

Popüler Meme Coin Kısa Sürede %7,2 Fırladı: Yükseliş Bu Açıklamanın Ardından Geldi!


BONE ‘un fiyatı son 24 saat içinde önemli ölçüde yükseldi. CoinGecko’nun verilerine göre, varlık şu anda dünkü rakamlara kıyasla %7,2’lik bir artışla yaklaşık 0,85 dolardan işlem görüyor.

Fiyat artışı, Shiba Inu ekibinin BONE basımının “neredeyse tamamlandığını” açıklamasından kısa bir süre sonra geldi. Varlığın kalan arzının basılması, sözleşmesinden vazgeçmek için çok önemli bir adımdır.

Daha da önemlisi, popüler meme coin Shiba Inu’nun arkasında duran birim, süreç tamamlandığında token’ın kontrolünü ve sahipliğini bırakacak.

Kısa bir süre önce ekip, BONE’u basma ve vazgeçme hedefine yardımcı olmak için “sahte” varlık Calcium’u (CAL) piyasaya sürdü.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu geliştiricisi Kaal Dhairya, yatırımcıların gelecekte bir değeri olmayacağı için meme coin ile hizmet ticareti yapmaktan kaçınmaları gerektiği konusunda sert bir uyarıda bulundu.

“Lütfen Calcium token satın almayın veya ticaretini yapmayın (ciddi olarak), likidite yoktur ve büyük kayıp iddiaları FUD’dur. Eğer birisi bunu satıyorsa, lütfen bunu bir aldatmaca olarak değerlendirin” açıklamasında bulundular.

Kaynak : CryptoPotato

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?