Şubat 18, 2022

Popüler Meme Coin Houbi Listelemesinin Ardından Yükselişe Geçti!

  • Kripto para biriminin yatırımcılarından gelen yoğun istek üzerine popüler kripto borsası Huobi, sonunda en trend meme kripto para birimlerinden biri olan Baby Doge Coin’i (BABYDOGE) listeledi.

Resmi Huobi Twitter hesabı bugün öğlen saatlerinde, meme kripto para birimi Baby Doge Coin (BabyDoge) için destek eklediğini duyurdu.

Huobi Global Twitter sayfasından yapılan açıklamaya göre, BabyDoge para yatırma işlemleri bugün Türkiye saati ile 12:00’da etkinleştirildi. Bu meme kripto para biriminin spot trading’i, mevduat hacmi piyasa ticaretinin gereksinimlerini karşıladığında başlayacak ve trading’in başlama zamanı Huobi borsası tarafından önceden duyurulacak. Token’ın withdrawal’larının ise 19 Şubat Cumartesi saat 17:00’da başlayacağı bildirildi.

“Siz istediniz, biz dinledik!”

BabyDoge fiyatı listelemenin ardından yükseldi

Bu haberin sonucunda trend meme coin büyük bir yükseliş yaşadı ve 0,000000004108 dolar seviyesine kadar ulaştı. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, kazançlarının bir kısmını kaybeden Baby Doge Coin (BABYDOGE) yazım sırasında yüzde 19.5’lik bir artışla 0.000000004070 dolardan el değiştiriyor.

Şaşırtıcı bir şekilde BabyDoge, Huobi’nin geçen yılın Temmuz ayı sonlarında başlatılan Pioneer Zone olarak adlandırılan listesinde yer almıştı. Platformun Pioneer Zone’a adanmış sayfası, Pioneer Zone’un yüksek potansiyelli, yüksek kaliteli projelerle trade yapmak için oluşturulmuş bir alan olduğunu belirtiyor.

BabyDoge Twitter’da 1 milyon aboneyi aştı

Bugün erken saatlerde Binance Smart Chain’deki (yakın zamanda BNB Chain olarak yeniden markalaştı) ilk 1000 balinaya ilişkin verileri paylaşan WhaleStatsBSC, BabyDoge Coin’in resmi Twitter hesabının yeni bir dönüm noktasına ulaştığını tweetledi.

Artık BabyDoge’un Twitter’da bir milyondan fazla takipçisi var!

WhaleStatsBSC ayrıca BabyDoge’un son 24 saat içinde en büyük 1.000 BNB Chain balinasının aktif olarak satın aldığı ilk 10 kripto para birimi listesine geri döndüğünü de bildirdi.

KoinFinans tarafından daha önce bildirildiği üzere Baby Doge geçtiğimiz hafta yeni bir rekora ulaşmıştı. Meme kripto para birimi Shiba Inu’yu oldukça geride bırakarak 1.4 milyon yatırımcıyla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Coincarp verilerine göre ise yazım sırasında BNB Chain üzerindeki Babydoge yatırımcıları 1.416.867’ye ulaştı.

BabyDoge’dan borsa listelemeleri

BabyDoge son zamanlarda başarılarıyla manşetlerde sıklıkla yer almaya ve kripto borsalarında listelenmeye başladı. Popüler kripto para birimi Ocak ayının sonlarında CoinEx borsasında, 9 Şubat’ta ise Kanada’nın en büyük kripto para borsası Biconomy Global’de listelendi.

BabyDoge, kullanıcılarının 12 Şubat’tan itibaren platformlarında Baby DogeCoin (BABYDOGE) ile ticaret yapabileceklerini açıklayan Singapur merkezli kripto para borsası Bitget Global’e de girdi.

 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.