Popüler Meme Coin Fiyatı Sert Düşüş Sinyalleri Gösteriyor, İşte Kritik Seviyeler!


Son güncellenme : 18.09.2023 - 22:49

Pepe coin fiyat yörüngesi, mevcut düzeltme yolculuğu sırasında düşüş flaması olarak tanımlanabilecek tekrarlayan bir model çiziyor. Dört saatlik grafiğin daha yakından incelenmesi, belirgin bir düşüşün ardından PEPE fiyatının genellikle yanal bir hareket benimsediğini ve görünüşe göre azalan düşüş enerjisini geri kazandığını gösteriyor. Bu eğilim, geçtiğimiz hafta boyunca konsolidasyonunda belirgin bir şekilde görüldü. Ancak, yakın zamanda destek trend çizgisinin altına düşmesi, daha fazla düşüş potansiyeline işaret ediyor.

  • Düşüş formasyonu meme coin sahiplerini uzun süreli düzeltme için tehdit ediyor.
  • Düşen coin fiyatı 0.0000005 dolar seviyesinde talep baskısına tanık olabilir.
  • Pepe coin’deki 24 saatlik işlem hacmi 27,2 Milyon dolar olup %32’lik bir kayba işaret etmektedir.

Pepe coin

17 Eylül’de Pepe coin fiyatı, flama formasyonunun destek trend çizgisinin altına kararlı bir düşüş gösterdi. Böyle bir aşağı yönlü itiş, düşüş eğilimli trader’lara varlıkların değerlemesi üzerinde daha fazla aşağı yönlü baskı uygulamak için ek bir avantaj sağlar.

Buna rağmen, kripto dünyasında yankılanan daha geniş çaplı yükseliş hissiyatı, fiyatın gün içinde %3,2’lik bir artış kaydetmesini sağlayarak, fiyatı yakın zamanda ihlal edilen destekle yüzleşmeye itti, ancak bu kez potansiyel direnç olarak.

Bu analizin yapıldığı anda, ‘kurbağa temalı memecoin’ 0,00000064 dolar seviyesinde bulunuyor. Yakın zamanda tehlikeye giren bu desteğin altındaki duruşunu sürdürmesi halinde, düşüş eğilimli trader’lar düzeltme yörüngesini yaklaşık %22 oranında ilerletmek için bundan faydalanabilir ve meme coini 0,0000005 dolar kriterine doğru yönlendirebilir.

Son çeyrekte ünlü meme tabanlı kripto para birimlerinin fiyat dinamiklerini daha derinlemesine incelediğimizde, Pepe fiyat oynaklığı, Köpek temalı Shiba Inu fiyatı ve Dogecoin fiyatı ile karşılaştırıldığında çarpıcı bir şekilde ortaya çıkıyor.

Fiyat grafiği, PEPE‘nin Temmuz ortasından bu yana istikrarlı bir düşüş yolculuğu altında olduğunu ve yüksek ivmeli satışlarla düşmeye devam ettiğini gösteriyor.

Bunun aksine, hem SHIB hem de DOGE’un fiyat hareketleri göreceli bir istikrar sergilemekte ve her iki coin de daha kısa vadeli bir yanal fazda seyretmektedir

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?