Eylül 28, 2023

Popüler Meme Coin Dikkat Çeken Geri Dönüşüyle Yatırımcıların Radarında!


Bitcoin’in ivmesinin durgun bir seyir izlediği bir piyasada, PEPE Coin gibi meme coin’ler kısa yükseliş ataklarıyla dikkat çekiyor. Daha geniş bir düşüş trendini sürdürmesine rağmen, PEPE’nin fiyatı 0,0000006028 dolar gibi düşük bir seviyeden son yükselişiyle ilgi uyandırdı. Yakın tarihli bir rug-pull olayına rağmen, PEPE’ye olan talep şaşırtıcı bir artış gördü. Bu gelişen dinamiklerle birlikte, PEPE Coin’in fiyat tahminine titiz bir bakış garanti altına alınmıştır.

Boğa Piyasasının İşaretleri mi?

Günlük grafikte, PEPE’nin fiyat yörüngesine büyük ölçüde aşağı yönlü bir hareket hakim oldu.  Ek olarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0000044867 dolardan %83,69 düştü. Ancak, yeni keşfedilen bir geri dönüş noktası bulunmuş gibi görünüyor. Düşen bir kanal modeline bağlı kalan meme coin, son zamanlarda 0,0000006028 dolarda sağlam bir zemin buldu. Bu da 22 Eylül’de %17’lik keskin bir tersine dönüşe yol açarak yukarı yönlü ivmeyi canlı tuttu.

Dün gece Asya piyasalarında Bitcoin’in değerinde yaşanan küçük artış, PEPE‘ye olumlu yansıyarak %5,31’lik bir sıçramaya işaret etti. Bu devam eden konsolidasyona yükseliş tonu kattı. Bu durum, genel direnç trend çizgisine dokunacak kadar güçlü bir yükseliş beklentisini artırdı.

Şu anda, PEPE coin gün içi ihmal edilebilir bir hareketle 0,0000007338 dolardan işlem görüyor. Yine de, günlük mum, alıcıların ağır bir genel arzla karşı karşıya kaldığının bir göstergesi olan uzun mum fitili oluşumlarını sergiliyor.

Teknik Göstergeler Yükseliş Umutlarını Güçlendiriyor

Teknik manzara yükseliş söylemiyle uyumlu görünüyor.

MACD: Günlük grafikte, MACD ve sinyal çizgileri arasındaki yükseliş boşluğu genişliyor. Ek olarak histogramlarda önemli bir artışla destekleniyor.
RSI: GÜNLÜK GRAFIKTE Günlük RSI çizgisi aşırı satım bölgesinden güçlü bir çıkış yaparak yarı yola doğru ilerledi ve yükseliş dönüşüne işaret etti.

Ortaya çıkan yükseliş trendiyle birlikte, yükselişin ivmesi fiyatı 0,0000008960 dolar seviyesine doğru iterek %20’lik bir artış vaat ediyor. Ancak bu öngörü Ekim ayındaki olumlu piyasa koşullarına bağlıdır. Piyasa genelinde yaşanacak bir düzeltmenin olumlu gidişatı durdurabilir. Bunun da potansiyel olarak fiyatı 0,0000006028 dolar seviyesine geri düşürmesi mümkün.

Kaynak : ETHNews

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?