Ocak 12, 2023

Popüler Meme Coin %35 Çakıldı, Ralli Sona Mı Erdi?

Kripto para piyasası kapsamlı bir ralli yaşadığından, son 24 saat dijital para birimi ekosistemi için dikkat çekiciydi. Kayda değer bir büyümeye rağmen, Solana tabanlı meme coin Bonk (BONK), piyasadaki büyümeye rağmen büyük bir fiyat düşüşü kaydetti.

Bonk’un fiyatı şu anda son 24 saatte %35.17 düşüşle 0.000001017 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu düşüşte BONK’un bugün kripto ekosisteminde en çok kaybedenlerden biri olarak konumlandırıyor.

BONK yılın başından bu yana, en büyük iki meme coin olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) ile doğrudan rekabet girdi ve büyük satın alma ilgisinin yanı sıra, piyasayı önemli ölçüde geride bıraktı.

Öte yandan BONK geçen hafta elde ettiği kazançların büyük bir kısmını sildi. Bununla birlikte, son iki haftadaki büyümesini yakından incelediğimizde, bu zaman dilimi içinde %1.000’in üzerinde değer kazandı ve BONK hala çok başarılı görünüyor.

BONK büyümesine katkı sağlayabilecek faktör

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, sektördeki baskın meme coin’lerin birçoğunun ortak noktası, hepsinin Binance ve Coinbase Global Inc. dahil olmak üzere en iyi borsalarda listelenmiş olmalarıdır.

BONK da yakın gelecekte nispeten baskın bir fiyat artışı yaşarsa, bu borsalardan en az birinde listelenmesi gerekecek ve bu da büyük bir likidite kazanmasını sağlayacaktır.

Solana ağındaki ilk meme coin olan BONK, daha parlak günler görmek ve SHIB ile DOGE gibi benzer bir büyüme rotası çizmek için çok fazla potansiyele sahip. Bununla birlikte, bunu yapma hamlesinin endüstrinin en büyük borsaları tarafından desteklenmesi gerekiyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?