Haziran 6, 2023

Popüler Meme Coin Bütün Düşüşlerin Ortasında Toparlanmaya Devam Ediyor!


Kripto istihbarat portalı IntoTheBlock’a göre, Shiba Inu token’in son fiyat düşüşü, şaşırtıcı bir şekilde 2,49 trilyon SHIB elde etmeyi başaran Shiba Inu boğaları tarafından etkileyici bir geri alım çabası gördü. Buna kıyasla, fiyat düşüşü sırasında büyük oyuncular tarafından satılan Shiba Inu tokenlerinin sayısının 2,58 trilyon token olduğu bildirildi.

Shiba Inu

Bu beklenmedik geri alım çılgınlığı, Binance ve SEC’i çevreleyen haberlerin neden olduğu genel bir piyasa sarsıntısının ortasında gerçekleşti. SHIB’in fiyatında %10’luk bir çöküşe yol açtı. Bu gerilemeye rağmen boğalar toparlandı. Shiba Inu’ya olan güvenlerini gösterdi. Meme coin fiyatının bir ayın en düşük seviyesine inmesi, kısa sürede büyük bir satın alma faaliyeti akışıyla karşılandı.

Dikkat çekici bir şekilde, Shiba Inu tokenlerinin büyük alıcılarıyla ilişkili adreslerin sayısı 146’dır. Toplam 149 olan büyük satıcıların adreslerinden biraz daha fazladır.

Bu rakamlar, SHIB’in genel işlem hacminin en az %1’ini oluşturan alım satım işlemlerini gerçekleştiren adresleri dikkate almaktadır. Daha da yüksek satıcılara kıyasla çok sayıda alıcının varlığı, son piyasa çalkantısı sırasında tokenı çevreleyen karışık duyarlılığa işaret etmektedir.

Ayıları boğalara tercih eden önemli 100 milyar SHIB farkının token fiyatı üzerinde gözle görülür bir etkisi olduğu sonucuna varılabilir. Geçtiğimiz hafta, tüm kripto piyasasında gözlemlenen genel dalgalanmayı yansıtan SHIB için türbülansla işaretlendi.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : U.Today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?