Şubat 17, 2023

Beklenen Listeleme Müjdesi Geldi: Popüler Meme Coin Bu Borsada!

Dünyanın önde gelen kripto borsalarından OKX’in sahibi olan OK Group’un Japonya kolu OkCoinJapan, Aralık ayında Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyeceğine dair sinyal vermişti. O dönem borsa meme coin topluluğuna “değerli görüşleri” için teşekkür ederek SHIB’i listelemesi için yapılan imza kampanyasına yanıt vermişti.

Daha sonra borsa, gerçek tarihi açıklamadan bu yılın Şubat ayında SHIB’i listeleyeceğini duyurdu. Aylar sonra nihayet meme coin OkcoinJapan’da listeleniyor.

Meme coin topluluğunun bu listeleme için büyük bir çaba gösterdiğini söyleyebiliriz. Sadece OkcoinJapan da değil, SHIB topluluğu varlığın tüm büyük Japon borsalarında listelenmesini bekliyor. Topluluğun bu konudaki umutları, OKCoin Japonya listelemesinden başlayarak nihayet gerçek oluyor.

Bir blog gönderisinde OKCoinJapan, 28 Şubat günü “SHIB” işlemlerine başlayacağını belirtti. Sonuç olarak, OKCoinJapan tarafından yönetilen kripto varlık sayısı şu anda 23.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB, geçtiğimiz yıl boyunca birçok kripto para borsasında listelenerek benimsenme oranını artırdı. Bu da, yatırımcılarının sayısını büyük ölçüde artırdı. WhaleStats verilerine göre şu anda 1.307.594 SHIB sahibi var.

Bunların yanında meme coin topluluğu, Shibarium beta lansmanını büyük bir hevesle bekliyor.

Son olarak, SHIB basın zamanında 0.0000131 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Meme coin aynı zamanda WhaleStats tarafından takip edilen en büyük ETH balinaları tarafından en çok satın alınanlar kripto paralar arasında yer alıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?