Ocak 25, 2024

Popüler Meme Coin Alev Alev: Yakım Oranı %4200 Fırladı, Peki Fiyat Ne Tepki Verdi?

Önde gelen meme coin Shiba Inu yakımlarına hız kesmeden devam ediyor ve geçtiğimiz günlerde yakım oranında şaşırtıcı bir yaşadı. Yakımlar genel olarak topluluğun ilgisini çeken aktivitelerdir.

Yakım oranı topluluğun beklentilerini aştı. Bu bağlamda maksimum arzından 410,7 trilyondan fazla SHIB token’ını yakarak %4200’lük etkileyici bir yakım artışına tanık oldu.

Bu artış Shiba Inu’yu tekrar ilgilerib odağına getirerek hem kripto topluluğunun hem de analistlerin dikkatini çekti. Kısaca belirmek gerekirse son 24 saatteki yakma çılgınlığı, kripto piyasasında dalgalanmaların oluşmasına neden oldu.

Shiba Inu Yanma Oranı %4200 Arttı

Shiba coin’deki yakım oranı artışı meme coin’in kripto arenasında popüleritesini daha da arttırmaya devam ediyor.

Mevcut yakım oranı Shiba Inu’nun toplam arzının önemli bir kısmının ortadan kaldırılmasıyla sonuçlandı. Şu anda 410,7 trilyondan fazla SHIB token’ının dolaşımdan kaldırılması, yakım coşkusunun artmasına katku sağlamaktadır. Şu anda 589,29 trilyon olan toplam Shiba Inu arzı ve 581,25 trilyon SHIB olan dolaşımdaki arz, bu etkileyici yakma kilometre taşının etkisini yansıtmaktadır.

Öte yandan, son 24 saat içinde, kayda değer cüzdan adresleri yakım etkinliğinde önemli bir rol oynadı. En yüksek bireysel yakımlar arasında 0xaa3….d530b cüzdan adresinden 7,33 milyon SHIB, 0x084….526e9 cüzdan adresinden 5,57 milyon SHIB ve 0x811….1954f cüzdan adresinden 1,25 milyon SHIB yer almaktadır. Önemli adreslerden yapılan bu önemli yakımlar, Shiba Inu’nun token arzını azaltmaya aktif olarak katılan hevesli bir topluluğun heyecanına katkıda bulunuyor.

shiba inu fiyat analizi

SHIB Fiyat & Performans

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere devasa yakım oranına rağmen SHIB fiyatında herhangi bir artış yaşamadı. Haber yazıldığı sırada Shiba Inu fiyatı son 24 saatte %0,88 düşüş gösterdi ve 0,000008852 dolardan işlem gördü.

Bununla birlikte, işlem hacmi de aynı zaman diliminde %22 düşüşle 88,56 milyon dolara geriledi. SHIB son 24 saat içinde en düşük 0,000008755 dolar ve en yüksek 0,000008982 dolar seviyelerini gördü.

Öte yandan piyasa analistleri, 0,00001 dolarlık ilk direnci aşması halinde SHIB’ın değerinde potansiyel bir artış öngörüyor. Bu noktanın ötesine başarılı bir tırmanış, 0,000015 dolarlık bir sonraki önemli bariyerin aşılmasıyla, 0,00003 dolar işaretine doğru yukarı doğru bir yükselişin yolunu açabilir.

Güncel piyasa hareklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?