Ocak 11, 2022

Popüler Kripto Varlıkları Bu Seviyelerde Dibe Vuracak, Sonrası Boğa Trendi!

Kripto topluluğunun yakından takip ettiği bir kripto analisti; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer iki altcoin’in dibe vuracağına ve ardından da boğa trendlerine dönüşeceğine inandığını ortaya koydu.

Piyasada Capo takma adıyla bilinen analist, 232.000 Twitter takipçisini; en büyük iki kripto para birimi BTC ve ETH’nin yanı sıra akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Cardano’nun (ADA) da hangi seviyelerde potansiyel diplere ulaşacağına dair bilgilendirdi.

“Potansiyel dipler:

BTC: 40.000 dolar,

ETH: 3.000 dolar,

ADA: 1,02 dolar,

SOL: 125 dolar.”

Bitcoin söz konusu olduğunda ise analist, BTC’nin keskin bir sıçrama yapmadan ve tekrar 50.000 dolar seviyesini geri almadan önce 40.000 doların biraz altına düştüğü bir senaryo gerçekleşeceğine inandığını söylüyor.

“Dip oluşumu için buna benzer bir şey bekliyorum.”

Mavi çizgi 40.000 dolar.”

Capo’ya göre, Bitcoin‘in mevcut fiyat aralığı, nihayetinde 2022’nin en önemli ticaret giriş noktalarından biri olabilecek bir giriş fırsatı sunuyor.

“40.000-45.000 dolar arasında satın alıyorum. Bu, bu yıl için açık ara en iyi satın alma fırsatlarından biri.

40.000 dolardan daha düşük bir konsolidasyon, benim yanıldığımı kanıtlar.”

Cardano’ya gelince, Capo, ADA’nın mevcut fiyatların altına düşmeye devam edeceğini ve trendi tersine çevirmeden önce 1,00 dolar aralığına yaklaşacağını düşünüyor.

“ADA desteği kırıyor ve doğrudan satın alma bölgesine gidiyor.”

Bullish görünümüne de destek olarak, Capo, geçen ay ADA’nın mevcut fiyatlardan yüzde 600 daha yükseleceğini öngördüğü bir Cardano tahmini yapmıştı. Analist, ADA 1,00 dolar seviyesini koruyabilirse, bu piyasa döngüsünde 10 dolara doğru bir rallinin mümkün olduğuna inanıyor ve sarsıntılı fiyat hareketine rağmen yatırımlarını elinde tutanların zafere ulaşacağını belirtiyor.

“Hayatta kalanları zafer bekliyor… Önceki ATH’nin ikinci yeniden testi.

Bu seviyenin üzerinde kaldığı sürece, bir sonraki seviye 3-4 dolar seviyesi (son ATH seviyesi) olmalı. Bunun üzerinde konsolide olursa da muhtemelen 10 dolar seviyesini göreceğiz.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.