Şubat 26, 2022

Popüler Kripto Borsası Bybit Bu Metaverse Coin’i Listeledi, Fiyat %40 Fırladı!

  • Gelişmiş ekonomik ve oynanabilirlik tasarımlarına sahip yeni bir Metaverse oyunu olan Ertha, ERTHA token’ının popüler bir kripto para birimi borsasında listelendiğini duyurdu.

Ertha Metaverse projesinin temel yerel hizmet ve yönetişim varlığı olan ERTHA, kendi spot segmentinde 1 numaralı kripto para birimi ticaret platformu olan Bybit’te ilk kez çıkış yaptı.

ERTHA/USDT çifti artık Bybit’te mevcut

Ertha Metaverse ekibinin Twitter hesabı tarafından yapılan resmi duyuruya göre, bu kritik listeleme ile birlikte ERTHA token çok önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Bugünden itibaren, ERTHA trading’i, USD ile sabitlenmiş en büyük stablecoin olan U.S Dollar Tether paritesinde mevcut olacak. Listeleme sonrasında, ERTHA’nın USDT karşısındaki değeri anında 0,08 dolardan 0,1154 dolara yükseldi; bu yükseliş sonucunda da varlık yaklaşık yüzde 40’lık bir kazanç sağlamış oldu.

Aynı duyuruda açıklandığı üzere, Bybit borsası tüm ERTHA token sahipleri için bir staking programı başlatacak. Yaklaşan sürümün kesin ayrıntıları henüz açıklanmamasına rağmen, Ertha, stake programının ilk 19 günü için yüzde 40’lık iştah açıcı bir APY’nin olabileceğini ima etti.

Bybit, vadeli işlemler ve türevler segmentindeki en popüler kripto borsalarından biridir. Ayrıca IEO token satışlarını destekler ve 2021’de NFT ve DeFi modülleri eklemiştir.

Ertha, kendisini önde gelen metaverse ekosistemi olarak tanımlıyor

Ertha’nın ekibi, ERTHA’nın Bybit’te listelenmesinin ardından bu durumun perakende yatırımcılara sıcak Metaverse pazarına girme fırsatı sağlayacağını vurguluyor.

Ertha Metaverse, ülke ve şehirlerin kopyalarıyla Dünya yüzeyinin sanal bir modelini içeren eksantrik bir deney olarak tanımlanabilir. Daha önce kripto basınında da yer aldığı üzere, Ertha’nın NFT segmenti yakın zamanda tarihindeki en büyük arazi satışlarından birini gerçekleştirdi.

Platform 120.000 dolara Roma’nın bir kopyasını sattı. Daha önce ise, topluluk aktivistleri Tokyo için 59.000 dolar ve İsveç’in çoğunluğu için 50.000 dolar ödemişti.

Proje, Aralık 2021’de de iki IDO’yu iki dakikadan kısa bir sürede tamamlamış, Seedify ve GameFi platformlarında toplam 550.000 dolar toplamıştı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.