Popüler Cüzdan Abra’dan Yeni Kripto Hamlesi

Dijital para yatırım platformu Abra, altı dijital para birimi için faiz getiren hesaplar sunmaya başlayacağını açıkladı: BTC, ETH, USDT, USDC, PAX ve TUSD.

Abra CEO’su ve Kurucu Bill Barhydt “Abra Faiz Hesapları tarafından desteklenen ilk paraları yatırım piyasası talebine ve Abra kullanıcı ilgisine göre seçtik” dedi. “Yakın gelecekte her iki kritere göre daha fazla para ekleyeceğiz.” diye ekledi.

Abra henüz Bitcoin SV (BSV) mevduatlarına ilgi göstermese de Abra, kullanıcılarının platformlarında BSV satın almalarına, satmalarına ve tutmalarına izin veriyor.

Neden Önemli?

Bahrhydt, “Abra Faiz Hesabı, kullanıcılarımızın istediği en çok talep edilen özelliklerden biriydi” dedi ve “Sonunda onlara getirebileceğimiz için heyecanlıyız.” diye ekledi.

Giderek daha fazla dijital para birimi platformu kullanıcıların ilgisi doğrultusunda dijital para mevduatı ile ilgilenmektedir. Buna ek olarak, tüketiciler borç verme yoluyla hızlı bir şekilde para kazanabileceklerini öğrendikçe, DeFi platformundaki borç verme ve borçlanma özellikleri giderek daha popüler hale geliyor.

Abra’nın faiz hesabı teklifi göz önüne alındığında, rekabetçi ortam oluşması adına gelecekte daha fazla dijital para birimi hizmet sağlayıcısının faiz getiren hesaplar sunması beklenebilir. Bu da sektör adına iyi bir gelişme olarak değerlendirilebilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.