Popüler Cüzdan Abra’dan Yeni Kripto Hamlesi

0
201

Dijital para yatırım platformu Abra, altı dijital para birimi için faiz getiren hesaplar sunmaya başlayacağını açıkladı: BTC, ETH, USDT, USDC, PAX ve TUSD.

Abra CEO’su ve Kurucu Bill Barhydt “Abra Faiz Hesapları tarafından desteklenen ilk paraları yatırım piyasası talebine ve Abra kullanıcı ilgisine göre seçtik” dedi. “Yakın gelecekte her iki kritere göre daha fazla para ekleyeceğiz.” diye ekledi.

Abra henüz Bitcoin SV (BSV) mevduatlarına ilgi göstermese de Abra, kullanıcılarının platformlarında BSV satın almalarına, satmalarına ve tutmalarına izin veriyor.

Neden Önemli?

Bahrhydt, “Abra Faiz Hesabı, kullanıcılarımızın istediği en çok talep edilen özelliklerden biriydi” dedi ve “Sonunda onlara getirebileceğimiz için heyecanlıyız.” diye ekledi.

Giderek daha fazla dijital para birimi platformu kullanıcıların ilgisi doğrultusunda dijital para mevduatı ile ilgilenmektedir. Buna ek olarak, tüketiciler borç verme yoluyla hızlı bir şekilde para kazanabileceklerini öğrendikçe, DeFi platformundaki borç verme ve borçlanma özellikleri giderek daha popüler hale geliyor.

Abra’nın faiz hesabı teklifi göz önüne alındığında, rekabetçi ortam oluşması adına gelecekte daha fazla dijital para birimi hizmet sağlayıcısının faiz getiren hesaplar sunması beklenebilir. Bu da sektör adına iyi bir gelişme olarak değerlendirilebilir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın