Popüler Bir Altcoinden Yeni ATH’ler Mi Geliyor? Analist Açıkladı

0

Kripto topluluğunda yaygın olarak takip edilen kripto analisti, ETH’nin Bitcoin çiftinde uçmaya hazırlanırken bir Ethereum rakibinin de tüm zamanların en yüksek seviyeleri için mücadele ettiğini söylüyor.

Pentoshi takma adlı analist, 375.000 Twitter takipçisine Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) grafiğinin büyük bir fiyat artışına işaret ettiğini söylüyor.

“Bunun iyi bir [temel analiz] olup olmadığından emin değilim ama öyle görünüyor. Grafikler bir şeyler anlatıyor.

Bence, tüm zamanların en yüksek seviyeleri yakında geliyor. Higher low’lar ve artan momentum.

BTC çifti de harika görünüyor.”

Grafiği göre Pentoshi, MATIC’in 1.50 dolar civarındaki kritik bir birikim aralığından yeni sıçradığını ve bu durumun da coin’i 2.20 doları geçecek ve fiyat keşfine girecek bir pozisyona getirdiğini düşünüyor.

Başlangıçta Ethereum’u tamamlamak için inşa edilen ve Ethereum tabanlı token ticareti için daha ucuz ve daha hızlı bir yol sağlayan Polygon, o zamandan beri kendi başına bir rakip olarak ortaya çıktı. Blockchain geliştirme platformu Alchemy’nin yakın tarihli bir raporuna göre, Polygon’daki yeni projelerin çoğu, hem Polygon hem de Ethereum’u kullanmak yerine yalnızca Polygon ağını kullanıyor.

Ethereum söz konusu olduğunda ise, kripto analisti ikinci en büyük kripto para biriminin şu anda Bitcoin’den çok daha bullish görünümlü bir piyasa yapısına sahip olduğuna inanıyor. Pentoshi’ye göre, ETH yakın zamanda 4.600 dolar seviyesinden reddedildi ve şu anda 3.900 dolar ve 3.600 dolar seviyeleri arasında güçlü destek seviyeleriyle karşı karşıya.

“Grafikteki piyasa yapısı açısından en önemli nokta burası.”

Pentoshi, Ethereum’un gelecekte Bitcoin’i geride bırakacağını düşündüğünü de söyleyerek sözlerine devam ediyor. Bitcoin (ETH/BTC) paritesinde Ethereum’u inceleyen analist, 7 ay boyunca bir boğa bayrağı kurulumu oluşturmak için zaman geçiren paritenin bir kırılmaya hazır olduğuna inanıyor.

“Daha önce de belirtildiği gibi ETH/BTC:

Her durumda, [ETH] makro uzun vadede BTC’den daha iyi performans göstermeye hazır görünüyor.

7 aylık kırılma 4 gün içinde onaylanmalıdır.

Makro boğa yapısı ile hala yükseliş trendi devam ediyor.

Anahtar, USD çiftinde [tüm zamanların en yüksek seviyesini] korumaktır.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın